iWant

Aplikace WC kompas vám v případě nouze pomůže najít nejbližší toaletu

iWant
Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 419 Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 445 Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 419 Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 445

Když někdo uslyší o aplikaci WC kompas, snadno si může říct, že to je zbytečnost, kterou nepotřebuje, ale přestože se může hodit komukoliv, organizace Pacienti IBD ji vytvářela především s ohledem na zkušenosti pacientů idiopatickými střevními obtížemi. Těm může WC kompas často ušetřit trapné momenty.

S veřejnými toaletami bývá obvykle problém. Pokud nejste ve větším městě, nemusí být k dispozici vůbec, a nebo když jsou, tak jednak nemusíte hned vědět, kde se nachází, a jednak každá veřejná toaleta nezaručuje zrovna příjemný zážitek. Proto přichází aplikace WC kompas, aby potenciální problémy eliminovala.

Vše funguje jednoduše. V online mapě, která je postavená na mapové platformě Mapotic, přehledně najdete všechny dostupné toalety ve vašem okolí. U každého WC najdete informace o otevírací době, formě vstupu a ceně, zda má bezbariérový přístup a další detaily, jež se mohou hodit. Klíčové je, že díky Mapoticu může velmi snadno přidat novou toaletu každý uživatel.

wckompas2

Uživatelé pak zároveň mohou jednotlivé objekty hodnotit, což je ale zatím dostupné jen ve webové verzi WC kompasu. Brzy se ale tato možnost dostane také do mobilní aplikace a přibude také přidávání fotek.

Celý WC kompas je dostupný zdarma a hodit se může maminkám s dětmi nebo seniorům stejně jako komukoliv dalšímu. Nikdy nevíte, kdy si budete potřebovat odskočit.

WC kompas
WC kompas
Developer: Mapotic
Price: Free