iWant

Černý pátek přináší zlevněné iPhony i další produkty Applu a desítky aplikací

iWant

Černý pátek je považován za začátek předvánoční nákupní horečky a přestože vznikl ve Spojených státech, již tradičně se k němu připojují i české obchody. Ve větších či menších slevách najdeme všemožné produkty Applu, příslušenství k nim a také desítky aplikací pro iPhony, iPady a Macy.

Pro aktuální informace o slevách a aplikacích můžete sledovat náš Twitter účet @JablickarApps a v rámci Black Friday také tento článek, do něhož budeme nejzajímavější slevy přidávat. Pokud narazíte na akci, kterou na Jablíčkáři nenajdete, napište nám do komentářů nebo na Twitteru.

Apple nabízí jen dárkové karty

Po roční odmlce se s napětím očekávalo, jakou slevovou akci si při Černém pátku připraví Apple ve svém oficiálním obchodu, ale příliš se nevytáhl. Na jednodenní nákupní akci sice lákal několik dní dopředu, ale nakonec se rozhodl, že bude pouze k vybraným produktům dávat dárkové karty v hodnotě až 3 750 korun.

K vybraným iPhonům rozdává Apple dárkovou kartu nabitou na 1 250 korun, k iPadům na 2 500 korun a k Macům na 3 750 korun. Pokud si pořídíte některé modely Apple Watch nebo Apple TV, získáte 625 korun.

Nejlevnější iPhone SE

Mnohem zajímavější nabídku oproti Applu připravili v OKAY, kde mají slevovou akci na iPhone SE 16GB Space Grey. V nabídce sice nemají jiné modely, ale zato ten zmíněný stojí jen 9 999 korun. V Apple Online Storu běžně 16GB iPhone SE stojí 12 990 korun, takže ušetříte tři tisíce korun.

Celou řadu slev na jablečné produkty si v rámci Black Friday připravil také Smarty, a to v řádech až desítek procent. Největší sleva je na iPhone 5S 16GB a iPhone 6S Plus 16GB, které stojí 9 290 korun, respektive 15 990 korun, ale velice příjemné ceny má Smarty nastavené také na řadu dalších iPhonů a iPadů a také hodinek Watch nebo Maců.

Své slevové akce mají také APR. Slevy na vybrané produkty Applu a příslušenství najdete v iStores, v iStylu nebo v Alze.

Aplikace a hry

Zdaleka nejvíce slev se ovšem tradičně objevuje v App Storu, Mac App Storu a také mimo tyto softwarové obchody.

Velkou slevovou akci si připravila vývojářská firma Readdle, jejíž aplikace patří k nejlepším ve svých oborech, ale příliš často je zlevněné nenajdeme. Aplikace Printer Pro, PDF Expert, Scanner Pro, Calendars 5 a PDF Converter však nyní stojí polovinu a 20 eur ušetříte také na PDF Expertu pro Mac.

S podobnou akcí přichází MacPaw. Ten ve svém online obchodu nabízí aplikace s 30% slevou. Jde o CleanMyMac 3, Gemini 2 a Hider 2. Sleva se týká také těchto aplikací v Mac App Storu.

Velmi zajímavá akce je nabízena také u virtualizačního nástroje Parallels Desktop 12 pro Mac. Pokud si novou verzi zakoupíte, dostanete zdarma několik dalších aplikací, mezi nimiž je i nová verze populárního 1Password, TextExpander nebo předplatné Pocket Premium.

Aplikace pro iOS a Mac

Ve slevě nyní můžete pořídit následující aplikace pro iOS:

Ve slevě nyní můžete pořídit následující aplikace pro Mac:

Hry pro iOS a Mac

Ve slevě nyní můžete pořídit následující hry pro iOS:

Ve slevě nyní můžete pořídit následující hry pro Mac: