Inzerce

Představení webu

Jablíčkář.cz patří mezi nejčtenější Apple magazíny v ČR a SR. Struktura čtenářů je složena z dlouholetých uživatelů produktů Apple, začátečníků, ale i ze čtenářů, kteří o koupi některého z Apple produktů teprve uvažují. Předností  Jablíčkář.cz je v jasně definované cílové skupině, která v současné době čítá více než 80.000 unikátních návštěvníků měsíčně, ktří za toto období shlédnou přes 600.000 stran. Čtenářská základna se přitom naustále rozšiřuje stejně jako stále rostoucí popularita mezi produkty značky Apple.

Na serveru Jablíčkář.cz se čtenáři dozví především novinky z dění kolem Apple, tipy na Mac, iPhone a iPad aplikace či hry a nechybí ani recenze Apple hardwaru, příslušenství či občasné soutěže o ceny.

Inzerce

Efektivní inzerce je určena především pro prodejce Apple produktů, prodejce příslušenství pro Apple, servisní stanice, vývojáře a developery softwaru, aplikací a her. Úspěšné reklamní kampaně na serveru Jablíčkář.cz ale naleznou i další komerční subjekty věnující se moderním technologiím, komunikaci a životnímu stylu. Mezi naše dlouhodobé inzerenty patří napčíklad iWorld, iStesos, Qstore, Mironet a mnoho dalších.

Recenze aplikací

Vývojářům a developerům nabízíme recenze aplikací na zakázku (ukázka), díky kterým vaše aplikace může zásadně prorazit v tuzemském App Store. Reálnou ukázku naší práce a následného efektu můžete vidět zde:

29.8.2010 – recenze aplikace MusicID
30.8.2010 – recenze aplikace World Weather
31.8.2010 – pohled na český Appstore Top placených aplikací

Promo soutěže

Promo soutěže jsou ideálním doplňkem k bannerové kampani, ale je možné je využít i samostatně k propagaci produktů nebo aplikací. Server Jabličkář.cz zveřejňuje soutež prostřednictvím samostatného článku nebo na facebooku. Soutěžní otázka je zpravidla navržena tak, aby soutěžící hledali odpověď na stránkách zadavatele, díky čemuž vám samotná promo soutěž snadno přivede stovky zájemců o produkt až na vaše stránky.

Sociální sítě

Disponujeme silnými základnami na sítích – Facebook (11 200 fanoušků) a Twitter (4000 followerů), které umíme efektivně využívat k propagaci.

Reklamu vyřizuje:

Libor Kubín
Mail: [email protected]