iWant

Nejtenčí externí baterie Mophie Juice Pack Air prodlouží životnost iPhonu o 100 %

iWant

iPhone je díky praktickým aplikacím, Safari, iTunes a Siri víc než jen obyčejný telefon a mnohokrát si ani neuvědomíme, jak naplno ho využíváme, když se najednou stane, že se vybije baterie, a to den teprve začal.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Výdrž baterie pro modely 5S, 5C a 4S se pohybují od 9–10 hodin s připojením k Wi-Fi. Jejich životnost se zkracuje využitím dalších funkcí a stoupajícími teplotami horkých letních měsíců. Při reálné výdrži 6 hodin a méně začíná být nabíjení iPhonu mírně otravné. Pokud nechcete nosit síťové napájení stále s sebou, našli jsme pro vás ideální řešení.

Značka Mophie je průkopníkem externích baterií pro iPhone, a to zcela oprávněně: v povědomí uživatelů je zárukou kvality a šíří se o ní dobré ohlasy. My se dnes podíváme na jeden z nejnovějších modelů, Mophie Juice Pack Air pro iPhone 5/5S, který je momentálně nejtenčí externí baterií od Mophie vůbec.

Hlavní výhodou Juice Pack Air je až 100% větší životnost baterie pro iPhone, kterou zaručuje lithiová baterie s kapacitou 1700 mAh. Pokud pracujete a potřebujete přijímat hovory za každých okolností, jste na cestách nebo se do pozdního rána díváte videa, 2krát větší výdrž baterie je vlastnost, kterou oceníte, a nám se skutečně osvědčila.

[youtube id=“Oc1LLhzoSWs“ width=“620″ height=“350″]

Použití externí baterie pro iPhone je přitom jednoduché: telefon stačí vložit do „pouzdra“, tj. do Juice Pack Air a zapnout spínač na zadní straně. Ten změní barvu diody z červené na zelenou a iPhone se začne nabíjet. Když se veškerá kapacita externí baterie vyčerpá, iPhone i Juice Pack Air nabijete společně přes microUSB již do tří hodin.

O nabíjení informují LED diody, které k připojení na zdroj začnou blikat. Po 30 sekundách nabíjení se vypnou a rozsvícené budou zase tehdy, až když bude baterie Juice Pack Air nabitá na 100 %.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Juice Pack Air se vyrábí ve čtyřech barvách: černé, červené, zlaté a bílé. Všechny barvy kromě bílé mají matný povrch, který je příjemný na dotek a zabraňuje vyklouznutí iPhonu z ruky; jen bílá barva je lesklá, připomínající povrch lednice, a pouze vínově červená barva má speciální vlastnost mírně měnit svůj odstín při natočení pouzdra. Pouzdro je navíc ergonomicky tvarované, takže perfektně padne do ruky.

Další z výhod je, že Juice Pack Air příliš nepřidává na tloušťce iPhonu. Pouzdro je tučnější, ale ne závratně – Mophie tedy drží své slovo a přívlastek „nejtenčí a nejlehčí externí baterie“ si zaslouží. Velikost je 6,6 cm × 14,1 cm × 1,6 cm (oproti 5,9 cm × 12,4 cm × 0,76 cm u iPhonu 5S) a má hmotnost pouze 76 gramů (iPhone 5S váží 112 gramů). Baterie přirozeně slouží i jako ochrana, takže váš telefon je v bezpečí před špínou, škrábanci a nárazy.Processed with VSCOcam with g3 preset

Na trhu najdete levnější externí baterie, než je Juice Pack Air. K výhodám, které dostanete za „příplatek“, však určitě patří funkčnost s novým firmwarem – tam, kde čínské výrobky mohou způsobovat problémy a nabíjení baterie může být při zapojení problém, Mophie je zárukou kvality, o níž svědčí i malé množství reklamací.

A je tu ještě malý bonus: Juice Pack Air nemá negativní vliv na kvalitu zvuku, když je audio zapnuté na laudspeakers. Naopak Mophie navrhl externí baterii tak, aby kvalita zvuku byla živější a plnější. Baterie nemá žádný vliv ani na anténu a synchronizaci; ta je stejná jako při běžném použití a probíhá u ní nabíjení obou zařízení.

Pokud toto léto cestujete nebo vám vadí, že horký vzduch má negativní vliv na výdrž baterie, Juice Pack Air je určitě dobrá volba. Cena je 1 999 Kč a zakoupit si jej můžete přes InnocentStore.cz.

Kde Juice Pack Air využijete

 • na dovolené: čtení zpráv, knih, používání aplikací
 • při práci: když si nemůžete dovolit, abyste nepřevzali hovor nebo neodpověděli na zprávy
 • při zábavě: sledování videí, poslech a streamování hudby
 • během běžného dne, abyste s sebou nemuseli nosit síťový adaptér

Výhody Mophie Juice Pack Air

 • prodloužení životnosti baterie iPhone o 100 %
 • tenký design
 • ergonomické tvarování
 • protiskluzový povrch (kromě bílé barvy)
 • váha pouze 76 gramů
 • nabíjení obou zařízení společně (iPhone i Juice Pack Air) do 3 hodin přes microUSB
 • lepší kvalita zvuku při použití loudspeakers

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.