iWant

Pozvánka na živou reportáž z WWDC 2014 a Digit Live

iWant

V pondělí od 19 hodin našeho času bude zahájena keynote na WWDC 2014, na které Apple představí iOS 8, OS X 10.10 a možná i nějaký hardware, konkrétně nové MacBooky. Celou akci bude Apple streamovat živě, nicméně pro všechny, kterým spíše vyhovuje textový přepis v češtině, nebo si jím chtějí videostream doplnit, Jablíčkář.cz opět nabídne živý textový přepis včetně fotografií, díky kterým vám nic z keynote neunikne.

WWDC 2014 live

Stejně jako minulý rok se k nám přidají Petr Mára a Honza Březina, kteří po skončení keynote nabídnou své první dojmy ze všeho, co Apple představí, v naživo streamovaném Digitu. Živý přenos bude možné sledovat ve vloženém videu v článku nebo přímo na YouTube na našem kanále. Přijďte tedy s námi sledovat odhalení budoucnosti obou operačních systémů Applu, které pravděpodobně i letos čekají velké změny, a nenechte si ujít komentář populární dvojice z Digitu. Začínáme už v 18:45.

 • Juraj Janosik

  Dik, budem sledovat s Vami.

 • DusanKvil

  Novy OS X bude asi taky neprehladny biely hnus ako iOS 7.

 • Bioubi

  Ja nevim, porad tu ctu stiznosti na iOS7 a ja si ho nemuzu vynachvalit, dokonce se mi libi vic nez slanej iOS6 :-) takze dekuji a tesim se na prenos :-)

 • erereer

  video uz bezi a vy ho tu furt nemate