iWant

Prodejna iWant na Můstku na rok zavírá. Na Apríla nabídne slevy

iWant

PR. Apple Premium Reseller prodejna iWant v Praze na Můstku zavírá. Důvodem je rekonstrukce budovy v ulici 28. října.

Apple Premium Resseller obchod se v ulici poprvé otevřel 15. 11. 2010 jako iWorld APR. Prodejna se stala jednou z nejvíce navštěvovaných v celé Praze. To především díky jejímu vhodnému umístění.

V roce 2014 se pak prodejna proměnila v iWant. Otevření nové prodejny bylo doprovázeno velkolepou otevírací akcí. Video z eventu si můžete prohlédnout níže.

iWant Můstek přivítá zákazníky naposledy tuto sobotu 1. 4. a nejedná se o Apríl. Fanoušci a věrní zákazníci ale nemusí zoufat. iWant se na Můstek opět vrátí za rok, a to ve větším a modernějším provedení.

Celý pátek a sobotu navíc nakoupíte za výhodné ceny. MacBook Air 13″ v základní variantě pořídíte za 23 990 Kč a na vše ostatní je nabízená sleva 10 %.

apr

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

 • Rac.er

  To je fajn si v průběhu soboty přečíst o tom, že celý pátek a sobotu je nějaká akce. Obzvlášť když už s tím většina lidí v tu dobu nic nenadělá – jsou vyjetí mimo město nebo mají v tento krásný den jiné plány. Jestli chtěli přitáhnout pozornost a zákazníky ke značce iWant, tak tohle je spíš nasírací způsob. No jo, anti-reklama tak reklama.

  • Teofrast

   Registrovaní zákazníci obdrželi email daleko dříve, tak jako já.. takže zákazník, ten kterým již byl, nasrán není.. A ti, kteří jsou v Praze a nyní to čtou, se mohou zastavit.. Což nepíšu jako reklamu, ale jako fakt. Opravdu.

   • George

    Jo, takže nechtěli přitáhnout zákazníky ke značce iWant, protože někdo, koho by mohli přitáhnout, pochopitelně ještě není registrovaný. :-) Ty jsi vtipálek. A ti, kteří jsou v Praze… Rac.er to asi napsal jasně, ne? Byl bych se tam i zastavil a určitě by na mně něco trhli, ale v polovině soboty jsem tu slevu raději vyměnil za jiné zážitky, v takový krásný den. Od nich to beru spíš jako – snad moc lidí nepřijde, raději to vypustíme do světa schválně pozdě. :-)

    • Teofrast

     Nechápu, jak máte v tak krásný den čas, psát takové hloupé komentáře..

     • Hodt

      Heleď Teo, kdo má jiný názor než ty, ten je hloupý? Tak to ty musíš být úžasně chytrý, viď? :-)

      • Teofrast

       Aha.. takže jste vlastně použil to, co se Vám nelíbí.. To je chytré?