iWant

S novým Jablíčkářem se konečně vrací také bazar

iWant

Před dvěma týdny jsme spustili „Jablíčkáře nové generace“ a zároveň dali vám, našim čtenářům, možnost ovlivnit jeho podobu. Během uplynulých dvou týdnů jsme vašemu feedbacku aktivně naslouchali a postupně přetvářeli nový design až do toho současného, který nyní chceme oficiálně uvést do provozu. A spolu s tím oznamujeme také návrat populárního bazaru.

Nového Jablíčkáře jsme co nejvíce zjednodušili, abyste měli snadný přístup k veškerému obsahu, a také představili jednotný responzivní design, který zajistí, že náš magazín bude na všech zařízeních vypadat stejně, přizpůsobený přesně jejich rozměrům.

Domovskou stránku, která se stala nejkontroverznější změnou, jsme navrhli tak, že ve třech horních dlaždicích najdete náš výběr toho nejzajímavějšího či nejdůležitějšího obsahu posledních dní, následovaný výpisem všech zveřejněných článků. V bočním panelu pak najdete například neustále aktualizovaný seznam zajímavých slev aplikací, které můžete sledovat i na Twitteru.

Mnoho z vás ale jistě bude ještě více zajímat bazar, který po několikaměsíční nucené odstávce znovu spouštíme. Z vašich četných zpráv jsme zjistili, že bazar na Jablíčkáři byl jedním z nejlepších míst, kde lze s produkty Applu všeho druhu snadno a úspěšně obchodovat, a tak jsme se snažili, abyste takové zážitky a zkušenosti měli i z nové verze bazaru.

Bazar nově najdete na adrese bazar.jablickar.cz (a také v horním menu) a jediné, co budete potřebovat před zahájením vaší činnosti, tj. zadávání inzerátů, je rychlá registrace. Všechny důležité informace pak najdete na stránkách bazaru.

Vítáme vás na novém Jablíčkáři a děkujeme za cenný feedback. Zpětnou vazbu od vás rádi uslyšíme i nadále. Pokud máte jakékoliv připomínky, nápady, dotazy či cokoliv jiného, napište nám na redakce@jablickar.cz.