Zavřít reklamu

Produkty Applu se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a použitých materiálů, ale přesto se nelze vyvarovat nešťastným pádům našich iPhonů a iPadů nebo vylití čaje do útrob MacBooků. A nebo se zkrátka stane, že iPhone, iPad nebo MacBook vypoví službu, protože stále jde pouze o spotřební elektroniku, která nevydrží věčně.

Často se nás ptáte, pokud vás nějaká nešťastná událost potká, kam se svým Apple produktem zamířit. Pod dvouleté úspěšné spolupráci s redaktory Jablíčkáře vám můžeme doporučit servisní střediska iLoveServis, která najdete v obchodních centrech po celé České republice.

iloveservis

Vyškolení technici v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci nebo Mladé Boleslavi vám velice rychle pomohou s výměnou prasklého skla na iPhonech, o kterou mají zákazníci největší zájem. iLoveServis totiž sklo vymění na počkání, a to díky laminovací technologii, kterou používá i sám Apple. Navíc díky ní není nutné měnit LCD, takže až o třetinu ušetříte.

U MacBooků zase iLoveServis pomůže s výměnnou klávesnice, opravou trackpadu, montáží SSD disku a nebo vám stroj vyčistí. Na všechny své servisní zákroky navíc poskytuje čtyřletou záruku.

Zdaleka to ale není vše, co iLoveServis nabízí. Kompletní nabídku jeho služeb včetně kontaktních údajů a dalších informací najdete na iLoveServis.cz.