Zavřít reklamu
iWant

ShopsInTouch je aplikace pro pohodlnější online nakupování

iWant

Nakupujete rádi přes internet? A přijde vám na mobilním zařízení či tabletu nepohodlné brouzdat napříč všemožnými e-shopy, hledat lepší nabídky a jen zbožně si přejete, abyste mohli konkrétní produkt porovnat napříč konkurencí? Aplikace ShopsInTouch si dala za cíl toto vaše trápení ukončit.

Filozofií aplikace ShopsInTouch se stalo co nejpohodlnější prohlížení internetových obchodů. Sdružuje v sobě desítky e-shopů a umožňuje vám v nich hledat podle produktu či obchodu. Zvolíte-li druhou variantu, velmi rychle a pohodlně získáte představu, co e-shop nabízí, nemusíte proto navštěvovat mnohdy pro mobil neoptimalizované webové rozhraní.

Při hledání konkrétního produktu je ShopsInTouch ještě smysluplnější. Lze totiž nejen pročítat detailní informace o výrobku, ale také si tentýž produkt nechat porovnat napříč dostupnými obchody – najdete někde lepší cenovou nabídku, stačí pak jen jeden klik.

Funkcí má aplikace pochopitelně daleko více, lze přepínat mezi různými měnami, uložit si detail o produktu, sdílet dané informace přes sociální sítě a co se týče obchodů, nic vám nebrání v tom, abyste si vytvořili seznam svých oblíbených e-shopů, sledovali jejich novinky či u konkrétního produktu jeho změny v ceně.

ShopsInTouch
Nabídka obchodů se bude časem jistě rozrůstat a aplikace bude ještě smysluplnější.

Ovládání není třeba příliš dlouze studovat, základní nabídka je jednoduchá, tlačítka i díky ikonám srozumitelná. Jen od grafiky nečekejte nic zvlášť nápaditého (počítám, že časem se učeše). Pochopitelně díky pravidlům Applu nelze nakupovat přímo v aplikaci, takže při finálním rozhodnutí, že si ten který produkt zakoupíte, se dostanete do webového prohlížeče a nákup provedete zde. ShopsInTouch mně osobně proto spíše vyhovuje pro rychlé hledání napříč různými obchody a možností sledovat a porovnávat nabídky, než pro samotný nákup. Ten můžu udělat kdykoliv jindy ze stolního počítače (i proto aplikace umožňuje odesílání a sdílení přímých linků na výrobky).

ShopsInTouch
V ShopsInTouch můžete mnohem pohodlněji procházet nabídku jednoho či více obchodů a informace si uložit či sdílet dál.

Strategie týmu kolem ShopsInTouch není vstřebat do své aplikace všechny dostupné e-shopy, nýbrž nabídnout jednotlivým prodejcům servis – možnost, že mohou svá data předat této aplikace a získat další potenciální zákazníky. Vzhledem k mladosti aplikace logicky odvodíte, že obchodů zde ještě tolik není – marně byste hledali giganty typu Alza, Datart, Kosmas…, předpokládám však, že jde opět jen o záležitost času a očekávám, že s rozšiřující nabídkou bude ShopsInTouch mít ve vašem iPhonu větší význam.

Pokud budete využívat bezplatnou verzi, budete se muset spokojit s omezeným počtem oblíbených obchodů a také s reklamami v aplikaci. Placená verze vám dovolí procházet i zahraniční obchody a pár dalších drobností, které mi však osobně nepřijdou tolik důležité.
[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/shopsintouch/id545725419″]

ShopsInTouch icon