iWant

iWant

Vyhlášení soutěže o dvě vstupenky na divadelní představení iJá

iWant

Budou to dva roky, co se v repertoáru Malé scény studia Ypsilon objevila divadelní inscenace iJá, jež netradičně abstraktním dojmem pojednává o Stevu Jobsovi. Na Jablíčkáři nyní máte možnost vyhrát dvě volné vstupenky na toto představení…

Divadlo Ypsilon uvádí představení iJá.

Hra s podtitulem Když se někdo naučí myslet jinak, nemusí to ještě znamenat, že se naučil myslet dobře… poskytuje nezvyklý náhled do „dokonalého“ světa Applu.

V naší recenzi jsme před rokem psali:

Autoři si zaslouží obdiv. Podařilo se jim uvést hru, která se nesnaží být biografická, zbytečně nevyzdvihuje ani neshazuje žádnou z typizovaných postav a zejména ukazuje svět Apple z jiného úhlu pohledu, než jsou mnozí zvyklí. Režisér Braňo Holiček nepostavil inscenaci kolem Steva Jobse; hlavní postavou z té hrstky, kterou autor v zájmu čitelnosti použil, je běžný smrtelník…

Pokud chcete i vy zhlédnout pozoruhodné představení iJá, stačí správně odpovědět na následující otázku; rozdáváme dvě volné vstupenky na představení hraná 27. listopadu v 19.30 hodin a 27. ledna. Výherce může požádat o volnou vstupenku na první, či druhý termín.

Nápovědu najdete na webu studia Ypsilon, kde se můžete přihlásit také k odběru novinek.

Soutěž byla ukončena.

Pravidla:
Soutěž trvá od 22. listopadu do 25. listopadu 2013 (23.59 hodin). Počet správných odpovědí bude vydělen počtem cen (2). Výhercem se stávají autoři správné odpovědi s pořadovým číslem odpovídajícím násobku konstanty (počet správných odpovědí/2). Výherci budou následně kontaktováni e-mailem.
Výsledky soutěže se dozvíte také v aktualizovaném článku. Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně tři různí lidé, ostatní odpovědi nebudou do slosování zařazeny.
Osobní údaje budou použity pouze pro potřebu soutěže.

[do action=“aktualizace“ datum=“26. 11. 0:40″/]Správná odpověď na otázku je B) V prosinci 2011.

Do soutěže přišlo celkem 148 hlasů. Po odstranění duplicit a chybných odpovědí zůstalo 129 platných hlasů.

Vítězem vstupenky na představení iJá se stávají Barbora Machová Jiří Včeliš. Vítězům gratulujeme.

iJá icon