iWant

iWant

Spotify Premium útočí s poloviční cenou pro studenty

iWant

Souboj mezi hudebními streamovacími službami je rozjetý na plné obrátky a Spotify se nyní rozhodlo, že rozšíří do více než tří desítek zemí svou akční nabídku pro studenty. Ti si mohou pořídit Spotify Premium za poloviční cenu.

Švédská firma dosud nabízela zlevněné předplatné prémiového Spotify pouze ve Spojených státech, Velké Británii a Německu, ale nyní je tato nabídka dostupná v dalších 31 zemích, mezi nimiž nechybí Česká republika. Slovensko má ovšem zatím smůlu.

Spotify Premium stojí v základu 6 eur (160 korun), pokud jste však student, můžete si ho nově pořídit jen za 3 eura (80 korun) měsíčně. Za to dostanete poslouchání hudby bez reklam, lepší kvalitu nebo offline přehrávání. Spotify Premium pro studenty můžete objednávat zde.

spotify-premium

Vedle základního balíčku pak Spotify nabízí ještě rodinné předplatné, kam můžete za 9 eur (240 korun) měsíčně zapojit až pět dalších členů rodiny. V případě, že byste nechtěli platit vůbec, je k dispozici Spotify Free, kde máte však řadu omezení, jako jsou reklamy.