iWant

V nových reklamách Apple ukazuje 3D Touch a Live Photos na iPhonu 6S

iWant

Apple zveřejnil další dvě nové reklamy na iPhone 6S, v nichž ukazuje unikátní funkce právě pro svůj nejnovější telefon. V půlminutových spotech ukazuje jednak pohyblivé Live Photos a jednak rychlejší ovládání díky 3D Touch.

V první reklamě nazvané „Less Time“ (Méně času) Apple vysvětluje, k čemu je dobrý 3D Touch displej, díky kterému lze na ikony a tlačítka klikat s různou silou a vyvolávat jiné akce. Funkce „Peek“ a „Pop“ jsou ukázány v mnoha různých aplikacích a v reklamě se objevila také herečka Audrey Plaza.

Druhá reklama na tu první volně navazuje, protože se týká Live Photos, které se spouští právě silnějším stlačením displeje. Live Photos jsou více než fotografie a umožní vám „znovu prožít daný moment“, kdy byl snímek pořízen.

Zdroj: MacRumors
  • Josif

    Mně by úplně stačilo, kdyby byl iOS rychlejší na iPadu, který sice nemá 3D Touch, ale rozhodně je co zrychlovat.

  • Jaroslav šmolda

    No asi takhle, funkce 3D touch je pro mě p**ovina, podle mě stačí když pro jejich funkce ,,peek,, se nastaví stisk 0,3 sekundy a funkce ,,pop,, 0,4 sekundy ( berte jako příklad. Apple je fakt přelomový, za chvíli budeme mít funkci 4D ,,prd,,. A to slavné live photos? Před 4 rokama sem dostal služebního huawei A( cosi ), telefon hroznej ale tuhle kravinu to umělo. Takže jsem si mohl ,,znovu užít daný moment,,.Vysvětlete mi prosím rozdíl mezi 15 let starým GIFem, nebo videm a délce stopy 3 sekundy a přelomovým Live photos made in Apple. Reakce typu, že live photos má menší velikost atd. mě nezajímá. Kvůli tomu se dělá 64 gb kapacita.