iWant

Vyšla iPhone hra Edge – interaktivní labyrint

iWant

Včera jsem Vás informoval o blížícím se vydání originální iPhone hry Edge, ale to jsem netušil, že se tato hra objeví hned dnes v App Store. Pokud si Edge plánujete koupit, tak utratíte $5.99 a čeká Vás 26 originálních levelů.

edge-iphone-hra-appstore-1 edge-iphone-hra-appstore-2

Pokud Vás děsí ovládání s pomocí akcelerometru tak se neděste, je možnost zvolit i ovládání prstama. Hra působí úžasně plynule a všechny levely na Vás působí úžasně interaktivně. Po dokončení každého levelu budete ohodnoceni, jak dobře jste si vedli. Hra působí zpočátku trošku zvláštně, ale po chvíli si na ovládání zvyknete a hru si zamilujete. Jen mi zde chybí možnost kalibrace akcelerometru.

Edge Vás určitě nezklame, až na jednu věc. Hru v pohodě dohrajete zhruba za 2 hodiny, takže musíte zvážit, jestli Vám to za těch 6 dolarů stojí nebo raději chcete počkat na nějakou nabídku výprodeje na Appstore. Na druhou stranu každé kolo je jiné a díky systému hodnocení je zde i nějaká motivace zahrát si hru znovu od počátku!

[xrr rating=4/5 label=“Hodnocení Jablíčkáře“]

itunes

  • Jimble

    Hra je opravdu dobrá a teď nemůžu odtrhnout oči od displeje iPhonu, ale teď mám jeden problém a snad ho tady vyřeším.V 22 levelu jsem dojel ke zdi u které jsou čtyři tlačítka a pořád nějak blikají.Ńo a mně pořád nejde vysunout blok, abych mohl vylézt nahoru.Poraďte někdo prosím, těším se na 23 level.Předem děkuji.

  • Jimble

    Diky, 26. level byl zajimavy, ale nebavilo me sesbirat vsechny ty bonusy.Jinak je hra fakt skvela.

  • Dohráli jste někdo EDGE? Zaboha se nedostanu přes ten přenašeč skoro na konci v 25. levelu. http://twitpic.com/11i4p Nikdy se neudržím až do té zatáčky. Je na to nějaká finta?