Zprávy

Živě z Macworld 2009 na 14205.w5.wedos.net

Pokud jste nedočkáví, co Apple představí při svém keynote na Macworld 2009, tak určitě nezapomeňte navštívit stránky 14205.w5.wedos.net v úterý 6. 1. v 18:00, kdy zde budu živě komentovat dění právě z tohoto keynotu včetně fotek nejnovějších produktů. Komentování bude plně interaktivní a do dění se budete moci zapojit i Vy svými poznatky či dotazy.

Pokud přenos nebudete moci sledovat v tento čas, tak později večer napíši článek, kde Vám představím vše, co na keynote zaznělo. Takže určitě Vám z této události neuteče vůbec nic!

Předchozí článekNext Article
Zakladatel Apple magazínu Jablíčkář.cz, nyní píší články pouze na téma nejlepší aplikace pro iPhone, iPad a Mac OS na serveru AplikaceDne.cz a krátké novinky a postřehy naleznete i na mém Twitter účtu @janzdarsa.
 • http://www.canik.cz zputnik

  Wow, bezva. Těším se.

 • M.art.in

  Děláš to dobře a držím Ti palce ať to klapne.

 • Tomáš X. Hustoles

  Perfektní už se těším!
  Budeš přímo na místě nebo budeš někde sledovat live přenos? V tom druhém případě bych tě poprosil o tip kde ho sledovat ;-)

 • Tomáš X. Hustoles

  Skvělé :) Díky, budu asi také brouzdat mezi třemi tebou řečenými a k nim přidám i Jablíčkáře! .P
  Tendle projekt ti moc chválím! Kdykoliv mi článek sem vyskočí z RSS čtečky tak jásám :)

 • http://jablickar.cz jablickar

  Tomáš: Moc rád bych byl na místě, ale bohužel.. :) Ješte nejsem zcela rozhodnut, kde ho budu sledovat, ale bude to asi kombinace Engadget.com, Gizmodo.com, Macworld.com a podobně.. ti podávají text/foto zprávy.. video přenos streamovaný nikde asi nebude, ale kdoví.. uvidíme zítra..
  každopádně pár hodin po skončení se určitě objeví celý Keynote v HD kvalitě na stránkách Apple..

 • http://jablickar.cz jablickar

  Tomáš: díky moc, takové vzkazy vždycky moc potěší a dodají další energii :)