Zavřít reklamu
iWant

Zveme vás na živý přepis a podcast z WWDC 2013

iWant

Je tomu již devět měsíců, co měl Apple poslední keynote, na které představil čtvrtou generaci iPadu a nový iPad mini. Nyní se blíží každoroční konference WWDC, kterou Apple zahájí svou přednáškou, kde se pravděpodobně dočkáme představení iOS 7, OS X 10.9, nových MacBooků a ještě možná dalších věcí. Ostatně seznam očekávaných novinek najdete zde.

WWDC-2013-Banner

Stejně jako při posledních keynotech se na Jablíčkáři můžete těšit na živý přepis z celé akce, kde vás textem a fotografiemi budeme svižně informovat o aktuálním dění na pódiu, na kterém si vystřídá Tim Cook, Phil Shiller, Craig Federighi, Eddie Cue a možná i Jony Ive. O stabilitu přenosu se postará náš vlastní server, na který jsme před několika měsíci přešli.

To ale není zdaleka vše. Po skončení přepisu začíná živý video podcast ve kterém se o své dojmy s vámi podělí známá dvojice Petr Mára a Honza Březina z Digit.cz. Živý videostream bude k dispozici na stránkách Jablíčkář.cz anebo na našem YouTube kanálu. Stream technicky zajišťuje společnost Pozitiv.cz, za poskytnutí prostoru pro natáčení děkujeme agentuře Dark Side.

Budeme se na vás v pondělí 10. 6. těšit, začínáme už od 18.45 hodin!