Zavřít reklamu

Apple TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky v  TV+ ke dni 10. 5. 2021. Jedná se o další spolupráci s Billy Crudupem a nominace na ceny pro thrillerovou sérii Servant. 

Nová desetidílná série se bude jmenovat Hello Tomorrow!. Hlavní roli si zde zahraje Billy Crudup, držitel ceny Emmy a Critics Choice Award, který patří i do obsazení populární série The Morning Show. Bude se tak jednat o další jeho spolupráci s Apple TV+. Znamená to ale také další spolupráci mezi Applem a MRC Television, tedy studiem, které stojí za připravovanou sérií Shining Girls, která je také plánovaná na Apple TV+. Datum premiéry ještě uveřejněn nebyl, ví se ale, že každý díl bude mít stopáž 30 minut. Zná se také základní dějová linka série. Ta se bude odehrávat v „retro budoucnosti“, ve které bude Crudup kočovným obchodníkem s velkým talentem ale i ambicemi. Vyjma řečeného seriálu můžete tohoto herce znát i ze snímků Strážci, Velká ryba, nebo Vetřelec: Covenant.

Servant není jako Příběh služebnice 

Jak popisuje ČSFD, když manželé Dorothy (Lauren Ambrose) a Sean (Toby Kebbell) nečekaně přijdou o svého malého chlapečka, nesou to různě. Sean se snaží pracovat a Dorothy, neschopná se srovnat se smrtí svého syna, si pořídí panenku, která jí má syna nahradit. Aby toho nebylo málo, tak si pár najme na hlídání mladou chůvu (Nell Tiger Free). Jenže chůva není jen tak normální chůva…

Servant je jedním z nejpopulárnějších pořadů na Apple TV+, kdy je již k dispozici i druhá jeho sezóna (a třetí byla oznámena). Minulý týden pak společnost oznámila, že byl Servant nominován na 2021 TV Choice Awards v kategorii Nejlepší dramatický seriál. Jeho konkurenty budou Dark od Netflixu, Pennyworth od StarzPlay a This Is Us od Amazon Prime Video. Na rozdíl od jiných cen, jako jsou Zlaté glóby a Oscaři, vybírá vítěze TV Choice Awards veřejnost prostřednictvím hlasování. Výsledky budou známy v září. Série je populární nejen pro své temné ladění, ale protože za ní stojí i slavný režisér, kterým je M. Night Shyamalan, známý pro svůj Šestý smysl, Znamení i trilogii Vyvolený, Rozpolcený a Skleněný. Jendu z rolí zde navíc ztvárňuje i Ron z Harryho Pottera, tedy Rupert Grint. A i zde kouzlí, nicméně to už jako vyspělý herec, nikoli jako mladý čaroděj.

 

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více