Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple konečně ukázal podobu svého letošního největšího hitu Killers of the Flower Moon, vydal trailer na pokračování dramatu Swagger a podělil se o podrobnosti třetí sezony Physical. 

Killers of the Flower Moon 

Na přelomu 20. století přinesla ropa indiánskému národu Osedžů jmění. Bohatství těchto domorodých Američanů ale okamžitě přilákalo „bílé“ vetřelce, kteří je manipulovali, vydírali a uchýlili se i k vraždě. Na základě skutečného příběhu je zde epická westernová kriminální sága, kde se skutečná láska kříží s nevýslovnou zradou. Leonarda DiCapria zde doprovodí také Robert De Niro a Jesse Plemons, všechny pak režíruje držitel Oscara Martin Scorsese podle scénáře Erica Rotha vycházejícího z bestselleru Davida Granna. V Apple TV+ je to jasná filmová událost roku. Premiéry se dočkáme na podzim, nyní se už můžeme podívat alespoň na teaser. 

Swagger a 2. sezona 

První upoutávky se dočkala i druhá řada seriálu Swagger, kterou Apple plánuje premiérovat 23. června. Seriál je inspirován zkušenostmi hvězdy NBA Kevina Duranta a prozkoumává svět mládežnického basketbalu a jeho hráče, jejich rodiny a trenéry, kteří kráčí po tenké hranici mezi sny, ambicemi, oportunismem a korupcí. Pořad mimoto odhaluje i fakt, jaké to je vyrůstat v Americe.

Poslední 3. sezona Physical přijde 2. srpna 

Apple oznámil, že jeho hit Physical se dočká třetí sezony, která bude zároveň definitivně tou poslední. Premiéra je stanovena na 2. srpna letošního roku. Řada bude čítat 10 dílů a samozřejmě se zase vše bude točit kolem hlavní hrdinky Sheily, kterou hraje Rose Byrne. Ta si mimochodem od 24. května odskočí do seriálu Čistě platonicky, kde jí bude sekundovat Seth Rogen. 

BAFTA a dvě ceny pro Zlé sestry 

Seriál Zlé sestry byl oceněn jako nejlepší dramatický seriál a Anne-Marie Duff získala cenu za nejlepší herečku ve vedlejší roli za roli Grace. „Tato vynalézavá a temně humorná show zaujala představivost diváků po celém světě a jsme tak hrdí na všechny, kdo se podíleli na uvedení tohoto jedinečného příběhu a fascinujících postav,“ uvedla Jay Hunt, tedy kreativní ředitelka Apple TV+ pro Evropu. Je to tak další zářez produkce do už početné palety úspěchů vlastní produkce. K dnešnímu dni získaly filmy, dokumenty a seriály Apple Original 365 vítězství z 1 452 nominací na různé filmové ceny.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.