Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 11. 6. 2021. Jedná se především o upoutávky, a to jak na celý obsah služby, tak nové série See a připravovaného Sci-Fi Invasion.

Vše v jednom 

Společnost Apple uveřejnila sestřih nejen z připravovaných pořadů, ale i z těch, které již v rámci služby můžete vidět. Ve videu jsou tak zmíněny nejen hity Greyhound, Palmer nebo Cherry, ale vnadí i na nové série Ted Lasso, The Morning Show, See a Truth Be Told. Z filmů pak jsou zmíněny Foundation, The Shrink Next Door nebo CODA. Poslední zmíněný snímek by měl mít premiéru 13. srpna.

See 

Apple oznámil, že druhá sezóna jeho úspěšné originální série See v hlavní roli s Jasonem Momoou bude mít premiéru 27. srpna. Nové epizody budou vydávány každý pátek. Bylo také oznámeno, že se pracuje na třetí sérii. Vyjma populárního Aquamana se zde ukáže i Dave Bautista, který je zase známý jako Drax ze Strážců galaxie.

Invasion 

Sci-Fi Invasion je ve výrobě již téměř dva roky, kdy zpoždění samozřejmě zapříčinila aktuální pandemie. Příběh zde sleduje postavy napříč několika kontinenty, kteří se připravují na nevyhnutelnou mimozemskou invazi. Hrají: Sam Neill, Shamier Anderson, Firas Nassar, Golshifteh Farahani a Shioli Kutsana. Premiéra je stanovena na 22. října 2021.

Echo 3 

Herec Michiel Huisman se přidal k obsazení připravované akční série o 10 dílech Echo 3, jehož autorem je držitel Oscara Mark Boal. Vše se bude točit kolem záchrany unesené vědkyně uprostřed tajné války mezi Kolumbií a Venezuelou. Huisman je známý svými minulými rolemi v sériích Letuška nebo i Hra o trůny.

Zdroj: appleinsider.com

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více