Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 14. 5. 2021. Jedná se připravovaný dokument s Oprah Winfrey, snímky s Leonardem DiCapriem, Denzelem Washingtonem, ale i nové trailery.

The Me You Can’t See 

Na tuto dokumentární sérii Apple upozorňoval již při představování samotné služby. V jednotlivých dílech se zde představí celosvětové hvězdy a sportovci diskutující o jejich bojích s duševním zdravím, nebudou chybět ani rozhovory s psychologickými odborníky. Dočkáme se takových hostů, jako je Lady Gaga, Glenn Close, DeMar DeRozan a další. Moderátory budou Oprah Winfrey a princ Harry. Série je součástí víceleté dohody o obsahu společnosti Apple s Oprah Winfrey, z níž už vzešly Oprah’s Book Club a The Oprah Conversation. Premiéra je už za rohem, protože je plánována na 21. května. 

Zdroj: 9to5mac.com

1971: The Year That Music Changed Everything

21. května však bude mít premiéru ještě jedna dokumentární série. Rok, ve kterém změnila hudba všechno, bude čítat na osm dílů a má za cíl dokumentovat hudebníky, kteří formovali nejen kulturu ale i politiku roku 1971. Série poskytne bližší pohled na nejznámější umělce a písně, které stále posloucháme i v dnešní době, jedná se např. oTheRolling Stones, Arethau Franklin, Boba Marleyho, Marvina Gaye, The Who, Joni Mitchell, Lou Reeda a dalších.

Lisey’s Story 

Předloha seriálu Lisey’s Story pochází od mistra strašení, tedy Stephena Kinga. Julianne More zde hraje vdovu po spisovateli, kterou začal pronásledovat jeho šílený fanoušek. Vyjma Moore zde hrají ještě Clive Owen a Jennifer Jason Leigh. Premiéra je stanovena už na 4. června, a že vám bude při sledování série tuhnout krev v žilách dokládá i uveřejněný trailer.

Shining Girls 

Herec Jamie Bell, držitel ceny BAFTA, známý pro filmy Rocketman a Billy Elliot, se připojil k Elisabeth Moss a Wageru Mourovi v adaptaci bestselleru Laren Beukesové z roku 2013 Shining Girls. Jedná se o „metafyzický“ thriller, který sleduje hlavní postavu uprostřed její temné deprese, která objeví klíč k cestování časem za pomoci tajemného portálu. Aby jím však mohla projít, musí přinést oběť v podobě vraždy ženy. Datum premiéry zatím Apple neuveřejnil.

Zdroj: appleinsider.com

Killers of the Flower Moon 

Leonardo DiCaprio sdílel v sociální síti Twitter první fotografii z připravované novinky Killers of the Flower Moon. Děj se odehrává v Oklahomě ve 20. letech minulého století a pojednává o sériových vraždách členů národa Osage. Je založen na knize Davida Granna „Killers of the Flower Moon: The Osage Murders And The Birth of the FBI“. I když vás nemusí téma příliš zajímat, vězte, že se bude jednat o skutečnou filmovou lahůdku. Režisérem snímku totiž není nikdo jiný, než Martin Scorsese a zahraje si zde i jeho dvorní herec Robert De Niro.

The Tragedy of Macbeth 

Apple oznámil, že se společností A24 spolupracuje i na dramatu The Tragedy of Macbeth, v němž si zahrají Denzel Washington a Frances McDormand. I zde usedl na režisérské křeslo známý režisér, kterým je Joel Coen, jenž se svým bratrem režíroval hity jako Big lebowsky, Tahle země není pro starý, Fargo atd. Snímek samozřejmě vychází z díla Macbeth od Williama Shakespeara a bude celý černobílý. Než bude snímek dostupný v Apple TV+, měl by se na krátkou chvíli objevit i v kinech, a to už na konci tohoto roku.

Zdroj: macrumors.com

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více