Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky, které se vážou k poslednímu dubnovému pátku.

Dívka, která se třpytila 

Kirby Mazrachiová zažila před lety brutální útok, což ji poznamenalo tak, že žije v nestabilní realitě. Dozví se, že jedna nedávná vražda souvisí s jejím napadením a spojí se se zkušeným reportérem ve snaze porozumět své proměnlivé přítomnosti a vyrovnat se s minulostí. V hlavní rolích se zde představují Elisabeth Moss a Jamie Bell. První tři epizody jsou již v rámci platformy od 29. dubna k dispozici.

Slow Horses 

Toto důvtipné špionážní drama sleduje špatně fungující tým agentů MI5 a jejich protivného šéfa. Všichni se snaží vypořádat se se světem plným kamufláží a ochránit tak Anglii po svém. V Apple TV+ už můžete sledovat celou první řadu čítající na šest dílů, přičemž právě dostupné finále, které mělo svou premiéru 29. dubna, jasně naznačilo možné pokračování. Toho bychom se ale mohli dočkat nejdříve za rok. V hlavní roli zde exceluje Gary Oldman.

Pačinko 

Kapitola osmá – tak se jmenuje poslední díl série mapující jednu rodinou ságu. Ta podobně jako Slow Horses dospěla do svého finále s posledním dubnovým pátkem. Pokud tedy nemáte o víkendu co dělat, a ještě jste se sledováním nezačali, můžete to napravit, zabere vám to „jen“ 7 hodin a 15 minut. Dílo vzniklo na motivy bestselleru od Min Jin Leeové a líčí naděje a sny rodiny korejských přistěhovalců poté, co opustí svou domovinu a vydají se do USA. Hrají v něm držitelka Oscara Yuh-Jung Younová, Lee Minho, Jin Ha a Minha Kimová.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.