Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 17. 9. 2021. Jedná se především o premiéru 2. řady The Morning Show a výhled na celý rok 2022.

The Morning Show 

Už dnes, tedy v pátek 17. září, je premiéra dlouho očekávané druhé řady oceňovaného seriálu The Morning Show. Apple k této příležitosti publikoval čtyřminutové video, ve kterém jsou obsaženy rozhovory s hlavními aktéry pořadu, včetně spisovatelky Kerry Ehrin. Ve videu se tak dozvíte, s čím se hlavní postavy musí hned na úvod nové řady vypořádat.

Výhled na rok 2022 

Nová zpráva tvrdí, že Apple plánuje v roce 2022 výrazně rozšířit programovou knihovnu své streamovací platformy, kdy by měl alespoň jednou týdně vydat novou show. Je tomu z důvodu, že oproti konkurenci jednoduše nenabízí tolik obsahu, na který by lákal nové předplatitele. Protože ale oficiální čísla neuvádí, tak se v květnu hovořilo o nějakých 40 milionech. Jenže mnoho z nich patří do uživatelů, kteří získali přístup ke službě v rámci koupě nového produktu společnosti. Jisté zprávy hovoří i o tom, že by Apple začal kupovat starší pořady a filmy.

Hit Foundation má stanovenou premiéru už na 24. září.

Aby společnost rozšířila svou platformu do více zařízení, investuje navíc na 500 milionů dolarů do reklamy. I když to může vypadat jako astronomická částka, např. Netflix do ní jen za první půlrok letošního roku investoval 1,1 miliardy dolarů. Ten by aktuálně měl pak mít něco kolem 208 milionů předplatitelů. 

Swagger 

Jedná se o novou sérii ze světa mládežnického basketballu a zaměří se i na to, jaké to je vyrůstat v Americe. První zmínky o seriálu navíc pocházejí už z roku 2018. Námět je pak inspirován dvojnásobným šampionem NBA a finalistou NBA MVP Kevinem Durantem a jeho zkušenostmi s dětským basketbalem. Série se také ponoří do organizace, která dala vzniknout jeho amatérské atletické unii (AAU), a nahlédne do života hráčů, rodin a trenérů zapojených do programu. První série bude čítat na 10 dílů a její premiéra je stanovena na 29. října.

Apple TV+
Zdroj: appleinsider.com

Sharper 

Herec John Lithgow by si měl zahrát po boku Julianne Moore a Sebastiana Stana v původním filmu TV+ Sharper, za kterým stojí společnosti Apple Films a A24. Natáčení začalo v pondělí 13. září a snímek by se měl spolu s uvedením na platformě podívat i do kin. O kvalitách snímku by ovšem mělo mluvit už samo obsazení, protože např. John Lithgow byl už dvakrát nominován na Oscara a získal ceny Emmy, Tony i Zlatý glóbus. O ději toho moc známo není, jen to, že se bude odehrávat v New Yorku a bude zaměřený na jeho vlivné obyvatele. Datum premiéry zatím stanoveno nebylo.

Apple TV+
Zdroj: appleinsider.com

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více