Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 23. 6. 2021. Jedná se především o hit Ted Lasso. Ten uveřejnil trailer na druhou sezonu, prodává oficiální zboží a dostal i další cenu.

Ted Lasso 

Společnost Apple vydala oficiální trailer na druhou sérii svého seriálu Ted Lasso, která má premiéru 23. července a bude čítat na 12 dílů. První sezóna přitom měla premiéru teprve loni v srpnu. V reakci na nečekaně vysokou sledovanost začal Apple ihned pracovat na přípravách druhé řady. Jason Sudeikis k tomuto však uvedl, že tvorba obsahu byla od začátku plánována na tři série.

O tom, že je o seriál skutečný zájem svědčí i fakt, že společnost Warner Bros. Consumer Products začala na svých webových stránkách oficiálně prodávat zboží s tématikou seriálu, včetně košil, mikin a hrnků, se značkou Ted Lasso a fotbalového klubu AFC Richmond. Tím hlavním je ale dres, na kterém můžete mít klidně i své jméno.

Námět seriálu však slaví úspěch nejen u diváků ale i kritiků. Jak informovala společnost EW Jason Sudeikis jako představitel Teda Lassa totiž získala cenu Peabody Award, kterou mu předal herec Will Ferrel. Ceny Peabody Awards ctí nejsilnější, poučné a osvěžující příběhy v televizi, rozhlase a on-line médiích a jsou rozdávány v sedmi kategoriích. Ted Lasso je jedním z nejvíce oceňovaných pořadů  TV+. Získal celosvětová uznání, včetně ceny Screen Actors Guild Award za mimořádný výkon mužského herce v komediálním seriálu a ceny Zlatý glóbus v kategorii nejlepší komediální herec.

Physical 

Nové video uveřejněné v oficiálním YouTube kanálu Applu poskytuje pohled do zákulisí temné komediální show Physical odehrávající se v 80. letech minulého století. Snímek obsahuje komentáře a postřehy především herců hlavních rolí, jakými jsou Rory Scovel, Della Saba, Dierdre Friel a Rose Byrne. Poslední zmíněná zde hraje Sheilu Rubinovou, tiše deprimovanou ženu v domácnosti, jejíž objev v podobě aerobiku jí zcela změní život. Série měla premiéru 18. června, přičemž každý pátek přibývá nový díl.

Teherán a Glenn Close 

Glenn Close se upsala na účasti ve druhé sezóně mezinárodního špionážního thrilleru Teherán. Bude zde hrát Marjan Montazeri, britskou ženu žijící v Teheránu. Po bok se jí postaví Niv Sultan, Shaun Toub a Shervin Alenabi. Teherán sleduje příběh agentky Mossadu Tamar Rabinyan, kterou hraje Niv Sultan, když se v utajení vydává na nebezpečnou misi v hlavním městě Íránu. Seriál v  TV+ debutoval již v roce 2020, v lednu letošního roku ale Apple oznámil, že připravuje jeho druhou sezonu.

42767-83099-Glenn-Close-Header-xl

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.