Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 18. 6. 2021. Jedná se především o upoutávky, a to jak na druhou sezónu The Morning Show, tak Central Parku. Dojde ale i na novinku The Shrink Next Door.

Central Park season two 

Central Park je animovaná hudební komedie, jejíž druhá série bude uveřejněna již 25. června. Také proto vydal Apple nový trailer, aby na ní diváky patřičně navnadil. Ten dává nahlédnout na různá dobrodružství, do kterého se hlavní postavy v pokračování seriálu pustí. Molly tak zažívá trápení spojené s dobou dospívání, Paige pokračuje v pronásledování starostova korupčního skandálu atd. Protože byla první série nesmírně populární, je v přípravě již třetí řada.

The Morning Show season two 

Apple oznámil, že druhá sezóna jeho dramatu The Morning Show se vrací s druhou sérií, která startuje v rámci sítě 17. září. Je to téměř dva roky po odvysílání první sezóny. Stejně jako u mnohé produkce společnosti byla výroba zpožděna kvůli pandemii COVID-19. „Ranní show“ je jednou z nejlepších originálních produkcí Applu, která zahrnuje významné herecké celebrity, jakými jsou Jennifer Aniston, Reese Witherspoon nebo Steve Carell. Billy Crudup dokonce dostal za vedlejší roli v seriálu cenu Emmy. S datem premiéry druhé série byl uveřejněn i její trailer.

The Shrink Next Door 

Nová temně komediální série The Shrink Next Door, ve které se v hlavních rolích představí Will  Ferrel a Paul Rudd, a která vznikla na základě stejnojmenného podcastu, bude mít premiéru 12. listopadu. V osmi dílech ukáže příběh psychiatra, který využíval svůj vztah s bohatými pacienty k osobnímu obohacování se.

Po zakoupení zařízení Applu už nebude roční předplatné  TV+ zdarma 

Když Apple v listopadu roku 2019 spustil svou vlastní videostreamovací platformu  TV+, poskytl svým uživatelům poměrně lákavou nabídku. Za koupi hardwaru jste totiž získali roční předplatné zcela zdarma jakožto takzvanou zkušební verzi. Tento „rok zdarma“ byl už navíc dvakrát cupertinským gigantem prodloužen, a to dohromady o dalších 9 měsíců. To by se ale mělo velice brzy změnit. Apple mění pravidla a od července při koupi nového zařízení již nezískáte roční předplatné, ale pouze tříměsíční. Více se dočtete v článku níže.

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.