Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple právě uvolnil trailery na druhou sezonu Central Parku nebo dokumentární sérii Kuráž, to hlavní je ale premiéra třetí řady See. 

See a premiéra třetí řady 

Jasnou událostí tohoto týdne je premiéra finálové třetí řady sci-fi seriálu See. Původního titulu, se kterým celá platforma startovala. Apple tak z třetí řady uvolnil dva první díly, které jsou tedy v platformě již k dispozici. Samozřejmě nechybí ani Jason Momoa v roli Baba Vosse.

Central Park 

Animovaná hudební komedie Central Park dostala první upoutávku na její třetí řadu. Ta navazuje na děj o koupi celého parku hotelovou magnátkou Bitsy Brandenhamovou, která v něm vidí lukrativní pozemky pro výstavbu nových mrakodrapů. K dabování se vrací i populární herečka Kristen Bell, kterou uslyšíme v roli Abby. Premiéra je naplánována už na 9. září.

Kuráž

9. září se vyjma do Central Parku budete moci vydat i na nezapomenutelnou cestu s Hillary a Chelsea Clinton, které zažijí dobrodružství s těmi nejstatečnějšími a nejodvážnějšími ženami. Uvidíte jak známé osobnosti, tak neznámé hrdinky, které vás dokážou rozesmát a vybízejí prostě k tomu, abyste měli větší kuráž. Apple k sérii také uveřejnil první trailer.

Acapulco se vrátí 21. října 

Apple TV+ oznámila, že v pátek 21. října 2022 se vrátí druhá sezóna celosvětově úspěšného komediálního seriálu Acapulco. Po premiéře dvou epizod bude následovat každý pátek nový díl až do celkových deseti. Druhá sezóna začíná svým dějem hned po konci první řady a vypráví příběh dvacetiletého Máxima Gallarda (hraje ho Enrique Arrizon), jehož sen se stane skutečností, když získá práci svého života jako cabana boy v nejžhavějším letovisku v Acapulcu. 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.