Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pixel Clock – Retro Style

Jablečné hodinky samozřejmě primárně slouží k tomu, že svému uživateli zobrazují čas. Co si ale tak zmiňovaný čas zobrazit trošku v jiné podobě? Přesně tohle vám umožní aplikace Pixel Clock – Retro Style, která vám zmiňovaný čas bude zobrazovat v retro variantě za pomocí pixelů.

Snore Control Pro

Chrápání dokáže být velice iritující a dokáže značně znepříjemnit život párů. Pokud vás či vašeho partnera chrápání trápí, tak by vás mohla zaujmout aplikace Snore Control Pro. Tento program vás totiž v noci nahrává a jakmile detekuje chrápání, dokáže vysílat speciální vibrace na jeho zastavení. Následně navíc máte k dispozici přesná data o tom, jak moc a kdy jste v noci chrápali.

Simple T for Twitter

Jestliže se řadíte mezi milovníky sociální sítě Twitter, tak by vás mohla zaujmout aplikace Simple T for Twitter. Tento program totiž funguje jakožto klient pro zmiňovanou sociální síť, kterou je vám tak schopen zprovoznit i na vašich jablečných hodinkách Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více