Zavřít reklamu

Daily Riddle, PARROT Audio recorder a Simple Repeat Timer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Daily Riddle

Pokud se řadíte mezi milovníky hádanek, tak by vám rozhodně neměla uniknout nabídka na aplikaci Daily Riddle. Jak je z názvu patrné, tento program vám bude každý den pokládat různé hádanky, které byste měli samostatně vyřešit. Kdybyste se ale na konci dne ocitli v situace, kdybyste si s hádankou skutečně nevěděli rady, můžete si nechat prozradit odpověď.

PARROT Audio recorder

Jak již samotný název napovídá, aplikace PARROT Audio recorder vám dokáže posloužit jakožto kvalitní alternativa k nativnímu Diktafonu. Nástroj se tedy hodí například pro žurnalisty, studenty a další, kteří potřebují spolehlivý nástroj na nahrávání těch nejrůznějších audio stop.

Simple Repeat Timer

Stažením aplikace Simple Repeat Timer získáte parádní časovač a jednoduchý časovač s přívětivým uživatelským prostředím. Tento intuitivní nástroj vám umožní nastavit hned několik časovačů najednou, které si od sebe můžete velice snadně rozlišit a mít tak přehled nad hned několika událostmi najednou.

.