Zavřít reklamu

Crypton – BTC Crypto Tracker, thankful a Toucan Authenticator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypton – BTC Crypto Tracker

Jestliže se zajímáte o kryptoměny a máte v nich dokonce investováno, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Crypton – BTC Crypto Tracker, kterou si můžete pořídit zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž pomůže s kontrolou vývoje cen u více než 5 tisíců kryptoměn a zároveň vám dokáže posloužit pro správu vašeho portfolia.

thankful

V životě je velice důležité, abychom si dokázali zachovat pozitivní energii. S tím by vám dokázala pomoci aplikace thankful, která funguje jako sociální síť, na které lidé sdílejí zážitky, za které jsou vděční. Jak aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Toucan Authenticator

Rozhodně byste neměli zapomínat na bezpečí a soukromí na internetu. Přesně proto byste měli kdykoliv je to možné využívat dvoufaktorové ověření. K tomu slouží i aplikace Toucan Authenticator, která funguje jakožto autentikátor navržený přímo pro systém iOS. Jedná se o velice oblíbený nástroj, který je kompatibilní i s Apple Watch, nabízí praktický widget, je zabezpečen pomocí Touch/Face ID a nabízí řadu dalších parádních výhod.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více