Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Huuungry

Chodíte čas od času na jídlo do restaurace, máte hned několik svých favoritů a nejednou jste se ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, kam si vlastně máte zajít? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Huuungry, do které si zapíšete své oblíbené restaurace, přidáte jejich pozici a cenovou skupinu. Následně vám aplikace náhodně generuje restaurace, do kterých si můžete zajít a vy tuto volbu můžete ještě ovlivnit tím, že si vyžádáte buďto levnější, bližší nebo restauraci, která se specializuje na jinou světovou kuchyni.

Prime Sleep Recorder Pro

Jestliže vám už někdy ostatní říkali, že například mluvíte ze spaní či chrápete, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Prime Sleep Recorder Pro. Tento nástroj vás dokáže ve spánku automaticky nahrávat, zaznamenat tak chrápání a na základě dat vykreslit graf o hluku v místnosti. Pro detekci chrápání používá nástroj umělou inteligenci a strojové učení, díky čemuž dokáže vést co možná nejpřesnější statistiky o samotném chrápání.

SP Voice Recorder

S pomocí populární aplikace SP Voice Recorder můžete jednoduše nahradit nativní program Diktafon. I tento program totiž slouží pro nahrávání zvukových stop z vašeho okolí a pyšní se velice snadných a uživatelsky přívětivým prostředím. Aplikace dokonce nabízí automatický režim, kdy začne nahrávat v momentě, kdy detekuje zvýšený hluk.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více