Zavřít reklamu

Total Video Tools, Truberbrook, Photo Effects Pro, Blur n Bokeh a  Warrior Chess. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Total Video Tools

Zakoupením aplikace Total Video Tools si přijdete na jednoduchý nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a snadno upravovat vaše videa. Tento program si konkrétně poradí se střihem, spojením více videí dohromady, otočením a podobně. Mezi hlavní výhody se řadí přehledné uživatelské prostředí a podpora všech dnes nejpoužívanějších formátů.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

Truberbrook

Máte v oblibě hry, které se pyšní perfektním a především tajuplným příběhem, do kterého se ihned zcela ponoříte? Pokud ano, tak je tady hra Truberbrook přímo pro vás. V této hře se podíváte paralelního vesmíru, a to konkrétně do 60. let minulého století. Hrát budete za amerického vědce, který se podíval na dovolenou Evropy, ale narazil na pořádnou zápletku. Před vámi totiž leží osud celého světa. Zvládnete jej zachránit?

  • Původní cena: 699 Kč (229 Kč)

Photo Effects Pro

Pokud si při úpravě fotografií na vašem Macu rádi hrajete s aplikováním efektů a jejich přizpůsobováním, zaručeně vás bude bavit také aplikace s názvem Photo Effects Pro. Nabízí stovky působivých filtrů, možnost exportu do různých formátů, funkci živého náhledu a mnoho dalšího.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Blur n Bokeh

Aplikace Blur n Bokeh vám skvělým způsobem umožní ozvláštnit vaše fotografie. Tento program totiž konkrétně přehodí celý snímek do černobílých barev, přičemž hlavní objekt zůstane barevně zvýrazněn. Nadále ještě dojde k rozmazání zmiňovaného pozadí, čímž získáte parádní efekt.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Warrior Chess

Už vás nudí standardní šachy? Vyzkoušejte Warrior Chess – zábavnou, originální a návykovou hru, kde si můžete šachy zahrát ve 3D v tematicky laděném prostředí. Je libo Halloween, steampunk, nebo raději aztéckou civilizaci? Warrior Chess nabízí nejen toto, ale ještě mnohem více.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.