Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Before Your Eyes

Vydejte se na emotivní vypravěčské dobrodružství z pohledu první osoby, kde příběh ovládáte – a ovlivňujete jeho výsledky – svými mrknutími v reálném životě. Díky této inovativní technice se plně ponoříte do světa vzpomínek, radostných i srdcervoucích, kdy se vám před očima promítne celý váš život.

  • Původní cena: 8,99 € (4,49 €)

The Complex

Dva vědci se po rozsáhlém útoku biologickou zbraní v Londýně ocitnou v uzamčené laboratoři. Z místnosti, ve které se nachází, postupně ubývá vzduch a vědcům se krátí čas. Na vás je, abyste vašimi pečlivě zváženými rozhodnutími zvrátili běh osudu tak, aby hra dobře dopadla.

  • Původní cena: 12,99 € (4,93 €)

Dead Age

Pokud máte rádi hry s apokalyptickou tématikou, ve které na vás na každém kroku číhají hordy nemrtvých, pak je tady titul Dead Age přímo pro vás. Vaším hlavním cílem v této hře je co nejdéle přežít, což rozhodně jen tak lehké nebude. Pro co nejdelší přežití je pro vás klíčové hlídat suroviny, pořádat výpravy a budovat základny.

  • Původní cena: 14,99 € (1,49 €)

Garfield Kart

Přidejte se ke Garfieldovi a jeho přátelům v nejzábavnější rychlé a chlupaté hře! S jakou postavičkou chcete hrát? Garfield, Odie, Jon, Nermal… je to jen na vás! Zúčastněte se bláznivých závodů, při kterých nejde o nic víc, než o zábavu.

  • Původní cena: 19,99 € (1,99 €)

Bulb Boy

Zakoupením aplikace Bulb Boy si přijdete na poměrně zajímavou hru, ve které se zhostíte role vystrašené žárovičky, jejíž domov pohltila temnoty. Zároveň zmizela i vaše rodina a je už jen na vás, zdali zvládnete posbírat veškerou odvahu, tuto temnotu zahnat zpět a ostatní tak zachránit.

  • Původní cena: 8,99 € (2,42 €)
.