Zavřít reklamu

Potřebujete konvertovat nebo editovat video, zachytávat dění na vašem monitoru, stahovat z YouTube nebo prezentovat svoje snímky? Potom je tu pro vás program MacX Video Converter Pro, který běžně stojí 50 dolarů, ale až do 25. července jej můžete stáhnout zcela zdarma.

Tato relativně jednoduchá aplikace podporuje více než 320 kodeků a umožní vám převod pro iPhone, iPad, Android, Samsung, WP8, PSP, Blackberry a mnoho dalších zařízení. Jednoduše si zvolíte model svého tabletu či telefonu, nastavíte si výslednou kvalitu videa, jaké jazykové verze zvukové stopy chcete zachovat a popřípadě i titulky. Vyberete si z formátů AVI, AVCHD, FLV, H.264, M2TS, MKV, HDTV BDAV, MPEG-TS, MPEG a mnoho dalších. Podporováno je rozlišení 720p (HD), ale i 1080p (Full HD).

MacX Video Converter Pro
Hlavní menu aplikace:
1 – konverze videa, 2 – vytváření prezentace ze snímků, 3 – „stahovač“ z YouTube,
4 – nahrávání pomocí vestavěné videokamery, 5 – screen recorder, 6 – koš, 7 –setting / nastavení,
8 – aktualizace, 9 – about, 10 – okno videopřehrávače.
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Potřebujete nahrát dění na vašem monitoru? Stačí stisknout ikonu screen recorder. Můžete ale použít ale i vestavěnou nebo externí kameru pro snímání (video recorder) okolí počítače.

MacX Video Converter Pro
Střihová část programu MacX Video Converter Pro. Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

V MacX Video Converter Pro si také můžete výsledné video sestříhat, oříznout, sloučit více klipů nebo přidat vodoznak či titulky.

MacX YouTube Downloader, který je součástí konvertoru slouží ke stahování a převodu videí (pouze) z YouTube do požadovaného formátu. Stačí zadat jen URL klipu.

Odkaz ke stažení a licenční klíč naleznete na stránce vývojářů.

Zdroj: www.macxdvd.com

[do action=“aktualizace“ datum=“21. 7. v 12 hodin“/]
Jak nás upozornil náš čtenář s nickem Gody cena programu zadarmo má jeden malý háček. Pokud si necháte zapnuté aktualizace, po dalším update aplikace budete požádáni o zaplacení programu. Pokud se tomuto nečekanému překvapení chcete vyhnout, najeďte na ikonu ozubených koleček (seting) > Check for update a zatrhněte Never. Potvrďte tlačítkem Done.

Diskuze k článku

  Doporučuji u programu vypnout updaty. Už jednou byl zdarma a po update to chtělo prachy :)

  Tak jsem si to stáhnul, ale klíč to hlásí jako invalidní a navíc vyhrožuje, že konvertování se týká jen videí do pěti minut, jinak si musím koupit full program. Chytré…

  Zdravím,
  neregistrovaná verze má v horní lište mezi seting a aktualizacemi ikonu zámku. Pokud na ni kliknete, objeví se dialogové okno o registraci, zadáte klíč AY-VJVNJIJT-BOPPEP a funguje to.

  Tak jsem zkusil DIF a MXF a zrovna tyhle formáty to nebere. Taky nastal problém se screen capturingem, změnil jsem mu adresář kam to má nahrávat vzniklé video a … nic. A pak už to nešlo nijak opravit, takže odinstalování (ale přes AppDelete). Jako hračka je to v pohodě, ale stejně bez Compressoru a ScreenFlow se obejít nedá.

  Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradit kde sa daju menit nastavenia titulkov tak aby po convertnuti zobrazovali korektne diakritiu? Dakujem

celý text

Čtěte více