Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Stovky milionů lidí na celém světě používají sadu Microsoft Office k práci a učení, ať už doma, v kanceláři, ve škole nebo v kombinaci těchto tří možností. Existuje několik způsobů, jak si můžete Office zakoupit, respektive jak si můžete zakoupit licenci k jeho používání. Samostatné verze Office umožňují instalovat a aktualizovat aplikace na jednom počítači. Aplikace z této verze můžete používat bez připojení k internetu a podporují také spolupráci více osob. Další výhodou sady Office 2021 je, že se jedná o jednorázový nákup kancelářského balíku, který lze používat zdarma po celou dobu životnosti softwaru. Nyní si v Godeal24’s Mid-year Sale můžete koupit Office 2021 Pro Plus za pouhých 24,25 €, pokud chcete získat větší slevu, můžete si koupit trvalou verzi MS Office 2021 Pro Plus již za 13,05 €/PC.

Časově omezený výprodej: Originální MS Office 2021 od 13.05€!

V současné době je Windows 10 nejstabilnější verzí operačního systému. Výkon grafické karty, pevného disku, obrazovky a zvuku v systému Windows 10 je mimořádně plynulý a blíží se dokonalosti. V obchodě Microsoft Store se však již řada Windows 10 neprodává. Originální a levný systém Windows 10 Pro si můžete zakoupit na Godeal24 za pouhých 7,25 € a navíc můžete zdarma přejít na Windows 11 Pro.

Časově omezený výprodej: Originální Windows 10 a Windows 11 za nejlepší cenu!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček ještě dnes! 

Až 50% sleva na další produkty Windows a Office! (slevový kód “ SGO50„)

>>> Získejte další softwary

Další PC softwary za nejlepší ceny!

Získejte další softwary>>>

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, kvalitním softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 slibuje, že nabízí nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete používat bez problémů!

Kontakt na Godeal24:service@godeal24.com

.