iWant

Fórum Jablíčkář.cz migruje na Macforum.cz

iWant

Vážení čtenáři, rádi bychom vás informovali o právě probíhající migraci našeho fóra. Spojily jsme síly s projektem Honzy Březiny Macforum.cz a rozhodli jsme se pro větší benefit všech uživatelů fóra spojit a podílet se na dalším růstu MacFóra, které považujeme za nejlepší diskuzní fórum o Apple v České republice.

Z toho důvodu přesměrováváme odkaz z hlavní nabídky na MacForum.cz. Dosavadní diskuze z fóra Jablíčkář nezmizí, pouze se přesunou do příslušných kategorií na MacFóru. S tím souvisí také migrace uživatelských účtů. Pokud se shodovalo vaše uživatelské jméno a e-mail na obou fórech, účty byly sloučeny a přihlašovací údaje na MacForum zůstaly nezměněny. Pakliže byl váš účet na Jablíčkáři unikátní, byl přenesen se zachováním stejného hesla jako u nás. Ve výjimečných případech, kdy uživatelská jména kolidovala, byl k Jablíčkářskému účtu přidána koncovka „_jablickar“ se zachováním stejného hesla. Uživatelé Tapatalk budou muset dosavadní účet v aplikaci smazat a vytvořit nový s doménou „Macforum.cz“.


Migrace bude trvat ještě několik hodin, omluvte tedy případnou dočasnou nemožnost přihlášení viz odstavec výše. Věříme, že se vám bude na novém místě líbit a zapojíte se do diskuzí s dalšími tisícovkami diskutujících na Macfóru.

 • CrusoeCZ

  Nejsem si jist, že to byl dobrý nápad.
  Fórum už totiž několik dní nejede (SQL Error) :(

  • Dobry den,

   pokud máte jakýkoli problém s forem, tak nám prosím napište své přihlašovací jméno na info@macforum.cz. Podle Google Analytics forum funguje a ani v administraci problém nevidím. Nicméně mohl samozřejmě nastat problém s převodem vašeho účtu nebo s převodem dat nějakých konkrétních dat. Samozřejmě se jej pokusíme obratem odstranit.

   Díky Honza

   • CrusoeCZ

    Děkuji Honzo,

    nevím zda se jedná o generálský efekt či došlo k nějakému zásahu z vaší strany na mém účtu. Každopádně fórum už mi jede, takže díky i za váš čas. Působilo to na mě jako chyba na straně serveru.

    Díky a negativní reklamu se pokusím odčinit ve fóru pomocí s dotazy ostatních uživatelů ;)