Zavřít reklamu

Společnost Apple i nadále pracuje na tom, aby předplatitelům své streamovací služby přinášela nový obsah. Již počátkem příštího měsíce se tak uživatelé dočkají nového seriálového dramatického thrilleru s názvem Home Before Dark, v plánu je také vznik druhé řady seriálu Truth Be Told.

Home Before Dark

O tom, že se v rámci streamovací služby  TV+ chystá uvedení seriálu Home Before Dark, jsme vás v minulosti již informovali. Hlavní hrdinkou tohoto dramatického seriálového thrilleru je trochu netradičně devítiletá investigativní novinářka jménem Hilde. Hilde v podání dětské herečky Brooklynn Prince (The Florida Project, Angry Birds Movie 2) se stěhuje z Brooklynu do malého městečka na pobřeží jezera. Zde se snaží vyřešit starý kriminální případ, nad kterými všichni již dříve dávno zlomili hůl. Kromě Brooklynn Prince uvidíme v seriálu Home Before Dark také britského herce a hudebníka Jima Sturgesse. Seriál bude mít celkem deset epizod s hodinovou stopáží, trailer k němu můžete zhlédnout níže.

Druhá řada Truth be Told

Společnost Apple také koncem minulého týdne oficiálně potvrdila, že připravuje druhou řadu seriálu Truth Be Told s Octavií Spencer a Aaronem Paulem. Apple měl původně v plánu vysílat v rámci  TV+ pouze jednu řadu tohoto seriálu, do jisté míry byl ale také otevřen variantě více sérií. Každá ze sérií by se pak měla soustředit na nový příběh s novými postavami. Octavia Spencer opět ztvární ve druhé řadě seriálu Truth Be Told tvůrkyni podcastu Poppy Parnell, děj se ale tentokrát bude zabývat zcela novým případem.

Matt Cherniss z týmu  TV + v této souvislosti uvedl, že výkon hlavních představitelů se v první řadě seriálu setkal s příznivým přijetím ze strany diváků a dodal, že se celý tvůrčí tým těší na jeho druhou řadu. Seriál Truth Be Told byl v rámci  TV+ uveden ve druhé polovině prosince loňského roku. Zatím není jisté, kdy se bude uvedena druhá řada seriálu.

Zdroje: Apple Insider, Mac Rumors

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více