Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V dnešním technologicky zaměřeném světě je nesmírně důležité, abyste měli záložní plán pro případy nouze. To se týká zejména iOS zařízení. Velice stručně lze totiž říct, že chyba se může objevit v hned několika ohledech. Právě v tomto ohledu je na místě zajistit, aby iOS zařízení vždy běželo bez sebemenších chyb, s čímž dokáže pomoci komplexní nástroj obnovy iMyFone Fixppo. Jedná se o takzvané all-in-one řešení pro snadnou obnovu systému, s čímž lze vyřešit jakýkoliv iOS problém. Důležité je také jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní, díky čemuž vám Fixppo bezpečně pomůže s řešením nejrůznějších potíží.

imyfone fixppo

Co je iMyFone Fixppo?

iMyFone Fixppo je známé all-in-one řešení pro obnovu systému iOS, které dokáže uživatelům pomoci s řešení jejich potíží s iPhony. Pokud například máte iPhone nebo iPad, který z nějakého důvodu přestal reagovat na stisk tlačítka, pak je Fixppo řešením. Ať už se jedná o jakýkoliv problém se zařízením, který nelze řešit tradičními postupy, je dost možné, že se bez softwaru Fixppo neobejdete.

Proč zvolit iMyFone Fixppo?

Jak už jsme naznačili, pokud je váš iPhone nebo iPad zaseknutý s Apple logem bez žádného důvodu, tak se obecně doporučuje použít profesionální nástroj jako Fixppo. Samozřejmě také můžete vyzkoušet i ostatní dostupné nástroje, avšak Fixppo slibuje ty nejlepší funkce a důležitou podporu v reálném čase. Stačí pouze párkrát kliknout a problém se systémem iOS tak rázem vyřešíte bez jakýchkoliv obtíží. Pojďme se proto podívat na to, jaké funkce vlastně nabízí a proč stojí za vyzkoušení.

imyfone fixppo

1. Oprava iOS/iPadOS/tvOS bez ztráty dat

Režim Standard Mode v rámci Fixppo dokáže řešit problémy s iOS zařízením bez ztráty dat. V takovém případě stačí jednoduše připojit zařízení, párkrát kliknout a rázem tak dojde k vyřešení těchto problémů. Co je však na tom všem nejdůležitější, že se nemusíte obávat jakékoliv ztráty dat po restartování.

2. Aktivace/deaktivace Režimu zotavení

S pomocí aplikace iMyFone Fixppo můžete jednoduše řešit problém, kdy se iPhone zasekne v takzvaném Režimu zotavení (Recovery Mode), a to pouhým kliknutím. Pro ty, kteří upřednostňují jiné metody jako iTunes, se bude jednat o podstatně lepší a snazší alternativu. Vše totiž zvládnete bez jakýchkoliv odborných znalostí. Zároveň i zde platí, že se nemusíte obávat jakékoliv ztráty dat.

3. Resetování iPhone/iPad/iPod bez znalosti kódu

iMyFone Fixppo také nabízí rychlé řešení problémů se zařízeními iPhone a iPad. Když například zapomene heslo, nebo chcete prodat zařízení, Fixppo vám dokáže pomoci s reaktivací zařízení jeho jednoduchým resetováním.

4. Downgrade iOS bez jailbreaku

S pomocí nástroje Fixppo je navíc nesmírně jednoduché provést takzvaný downgrade systému a vrátit se na starší verzi iOS. Díky tomu se tak můžete vrátit na předchozí verzi, aniž byste disponovali vývojářským účtem.

Jak použít iMyFone Fixppo pro řešení iOS problémů?

Jak už jsme zmínili výše, Fixppo nabízí 4 zcela zásadní funkce, které vám pomohou s řešením náročných problémů u vašich technologických produktů. Pojďme se proto zaměřit na to, jak vlastně vypadá použití nejčastěji používaného režimu – Standard Mode totiž hravě dokáže řešit téměř všechny problémy iPhonu v pouhých 4 krocích.

Krok 1: Stáhněte a nainstalujte iMyFone Fixppo

V prvním kroku si můžete stáhnout a nainstalovat Fixppo z oficiálních stránek a následně software spustit. Jakmile aplikace otevřete, uvidíte ji rozdělenou do několika sekcí. Vyberte proto Standard Mode pro opravu bez ztráty dat.

imyfone fixppo

Krok 2: Připojte zařízení

Jakmile klepnete na Standard Mode, přesunete se k dalšímu kroku. Nyní je nutné připojit vaše zařízení k počítači. Následně je nutné vše potvrdit tlačítkem Next.

imyfone fixppo

Pokud lze vaše zařízení normálně detekovat, budete přesměrováni k dalšímu kroku. Pokud ne, software vás vyzve, abyste zařízení přepnuli do Režimu zotavení či DFU režimu. V tomto případě stačí postupovat podle návodu na obrazovce, který krok po kroku vysvětluje postup.

imyfone fixppo

Krok 3: Stáhněte firmware

Nyní je potřeba stáhnout potřebný firmware pro opravu vašeho zařízení. Program automaticky identifikuje model zařízení a ukáže vám dostupné verze firmwaru. Pokud se vám jich zobrazí více, vyberte verzi, kterou si přejete stáhnout. Následně klepněte na tlačítko Download. Po stažení ještě dojde k verifikaci firmwaru, který bude následně extrahován a nainstalován.

imyfone fixppo

Krok 4: Započněte opravu

Jakmile je zařízení připraveno, nezbývá nic jiného, než se pustit do samotného procesu opravy. Před tím se ale ujistěte, že se zobrazují správné informace a ty potvrďte. Posléze stačí klepnout na tlačítko Start pro započetí opravy. Následně, při procesu opravy, nesahejte ani neodpojujte vaše zařízení. Mohlo by dojít k jeho poškození. Samotná oprava moc času nezabere. Následně můžete se zařízením z novu normálně pracovat po jeho restartování, k čemuž dojde po skončení procesu.

imyfone fixppo

FAQ: Co potřebujete vědět o iMyFone Fixppo

Je nástroj iMyFone Fixppo bezpečný?

Jelikož jde o dobře známý a respektovaný software, Fixppo se pyšní 100% bezpečností. Jeho hlavním úkolem je oprava systémových problémů s iOS, což zvládá na výbornou.

Jaké jsou rozdíly mezi Standard Mode a Advanced Mode?

Pokud se vám iPhone zasekává, použití Standard Mode dokáže vyřešit tyto potíže. Tento režim je speciálně navržen pro řešení typických problémů, například když jde o zaseknutý iPhone nebo zamrzlý iPhone. Pokud ale Standard Mode nepřináší řešení nebo jste zapomněli heslo, Advanced Mode problém dokáže definitivně vyřešit.

Lze použít iMyFone Fixppo zdarma?

Ano, některé funkce programu iMyFone Fixppo jsou k dispozici zcela zdarma. Případně ale můžete přejít na prémiový plán pro zajištění lepšího řešení. iMyFone je k dostání v těchto variantách:

  • měsíční plán: Cena činí 29,99 $ za tento plán. Umožní vám řešit problémy na jednom iOS zařízení.
  • roční plán: Cena činí 49,99 $ za tento plán. Umožní vám řešit problémy na jednom iOS zařízení, avšak k dostání je za výhodnější cenu než v případě měsíčního plánu.
  • doživotní plán: Cena činí 69,99 $. Tento plán vám navíc umožní řešit problémy na až pěti iOS zařízeních. Jedná se o cenově nejvýhodnější řešení, díky němuž získáte software napořád.

Webová stránka iMyFone navíc nabízí bezpečný způsob zakoupení, kdy se nemusíte obávat žádných virů či jiných chyb. Zároveň tím získáte bezplatnou zákaznickou podporu, 30denní garanci vrácení peněz a doživotní aktualizace zdarma. Stránka zároveň nabízí plány pro podnikatele – bližší info najdete přímo na webu.

Způsobuje iMyFone Fixppo ztrátu dat na iPhone?

Jednoduše řečeno, ne. Ztráty dat se obávat nemusíte. Software Fixppo byl navržen pro řešení běžných problémů vašeho iPhonu, čehož docílíte použitím Standard Mode. Pokud se ale rozhodnete pro reset zařízení, dojde také k odstranění všech dat.

Co když iMyFone Fixppo nedokáže opravit potíže iPhonu?

Pokud byste s vaším iPhonem narazili na problémy, které Fixppo nedokáže vyřešit, nezoufejte. Pro tyto případy je nepřetržitě 24/7 k dispozici profesionální tým. Jednoduše jej stačí kontaktovat a on vám pomůže s důsledným řešením.

Shrnutí

Pokud hledáte sice jednoduché, ale přesto komplexní řešení pro potíže s iOS, iMyFone Fixppo je skvělou volbou. Hravě si totiž poradí s řešením nejrůznějších potíží, přičemž si zároveň zakládá na jednoduchosti. Vším vás krok po kroku provede. Pokud vás tedy sužuje problém na vašem iOS zařízení, iMyFone Fixppo rozhodně stojí za zkoušku.

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.