Zavřít reklamu

Film Piráti ze Silicon Valley velice dobře ukazuje počátek osobních počítačů a rivalitu mezi Applem a Microsoftem. Podle mnohých se může zařadit po bok nejlepších snímků popisujících svět IT. Častokrát se přehrává i v hodinách informatiky jako zjednodušený náhled do nedávné historie počítačů. Pokud byste si ale tento film chtěli připomenout a pustit nyní, tak narazíte na problém. Na iTunes, Netflixu, Google Play, Amazonu a dalších službách ho sice najdete, ale pro český i slovenský region je kompletně blokován. Naštěstí existuje řešení, jak si i u nás tento film užít v perfektní kvalitě a navíc zdarma.

Tento snímek se totiž v roce 2017 dostal do internetového archivu projektu archive.org, kde si jej může kdokoliv pustit online s anglickým dabingem a bez titulků. Můžete si ho však i stáhnout zdarma rovnou do počítače a poté si přidat české titulky například ze serveru titulky.com.

Film Piráti ze Silicon Valley sledujte anebo stahujte zde

Stažení je k dispozici vpravo dole, kde naleznete výběr formátů .mp4 anebo .ogv. Po kliknutí na jeden z formátů se otevře video na nové stránce a začne se přehrávat. Stáhnout do počítače můžete film tak, že na video kliknete pravým a vyberte v menu možnost stáhnout. Poté už se můžete pustit do sledování tohoto kultovního filmu, který by měl určitě vidět každý fanoušek společnosti Apple.

V posledních letech se pohybuje hlavně v blízkosti chytrých telefonů. Nevadí mu však ani ostatní technologie od počítačů po chytrou domácnost. Ve volném čase si rád zahraje nějakou tu hru, ideálně od Blizzardu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.