Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Možná jste zauvažovali o pořízení licence na Microsoft 365, jenže v takovém případě byste měli vzít v potaz, že za licenci musíte měsíčně/ročně platit předplatné a utratit tak klidně přes 70 $ ročně. Pokud byste naopak chtěli pořídit rovnou celý balíček Microsoft Office, cena se vám mnohonásobně zvýší na 439,99 $, což uznejte sami, není zrovna málo peněz – obzvláště, když jste například studentem.

Kde koupit doživotní licenci na Microsoft Office

Naštěstí licence na Microsoft Office je takzvaně doživotní a zpřístupní vám plnou verzi populárního kancelářského balíčku. A aby toho nebylo málo, můžete jej pořídit za výrazně nižší cenu. Godeal24 totiž nabízí 100% legální a plně funkční software. Ať už máte zájem o aktuální Office 2021, nebo Office 2019, Godeal24 vás rozhodně potěší. Pokud potřebujete pořídit jen jednu licenci Office 2021, vyjde vás na pouhých 25,61 €! Co se následně týče Office 2019, licence vás vyjde na 24,59 €. Pokud ale potřebujete koupit licencí hned několik, například společně s rodinou či přáteli, můžete pořídit zvýhodněný balíček několika aktivačních klíčů, kdy vás plnohodnotný a funkční Office 2021 vyjde jen na pohádkových 13,52 €! Jedná se tak o vůbec nejvýhodnější nabídku! Stejný balíček je k dostání i společně s Office 2019, kdy vás licence vyjde na 11,99 € za počítač.

Godeal24 slevy

Nejlepší produkty v nejlepších slevách!

Na Godeal24 si zároveň můžete přijít i na Windows 10 Pro jen za 7,42 €. Pokud navíc chcete přímo pořídit Windows 11, můžete zakoupit licenci Windows 11 Pro za 10,24 €. Nejvíce uživatelů se doposud spoléhá na Windows 10, který se pyšní skvělou stabilitou a kompatibilitou. Vybrat si však můžete podle vašich potřeb – například Windows 10, nebo Windows 11 – za zcela bezkonkurenční ceny!

Originální Windows! Časově omezená nabídka

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Prozkoumejte nabídku dalších zlevněných produktů zde

Samozřejmě potřeby jednotlivých uživatelů se mohou odlišovat. Právě proto se v nabídce mimo standardní a obecně rozšířené verze Windows 10 Pro ještě nachází Windows 10 Enterprise, Windows Server a řada dalších licencí. Volba je už jen a pouze na vás.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem 100% legálních a plně funkčních digitálních licencí, přičemž se zároveň pyšní rozsáhlou nabídkou. Přijít si tak můžete na stejný software, avšak s více než 80% slevou – a i přesto získat plně oficiální produkt. Mimo Windows a Office v nabídce najdete i praktické počítačové a mobilní nástroje, mezi něž se řadí například IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a řada dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Godeal24 je populárním předprodejcem licencí Microsoft softwaru a řady dalších nástrojů, s jehož pomocí si můžete přijít například na Windows či Office za bezkonkurenční ceny. Stejně tak se nabízí i software od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a řady dalších. Celkově na nich můžete ušetřit až 90 %. Všechny prodávané licence jsou navíc originální a 100% funkční. Godeal24 navíc zná historii každé licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Právě proto jsou licence takzvaně doživotní a fungují bez jakýchkoliv omezení – v případě operačních systémů či kancelářských balíčků tak můžete například počítat s plnohodnotnou podporou v podobě aktualizací.

Spolehlivost obchodu Godeal24 je jasně vidět při pohledu na zákaznické recenze na portálu TrustPilot. Prodejce zde získal ohodnocení „excelentní a skvělý“ v 98 % případů. Tomu ostatně vděčí kvalitě a rozsáhlé nabídce, stejně tak i dalším benefitům. Zákazníci si totiž mohou vybrat z rozsáhlého katalogu a na daných produktech ušetřit až 90 %. Zároveň zakoupený software obdrží okamžitě prostřednictvím e-mailu.

Godeal24 zároveň nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je k dispozici už navždy všem zákazníkům. Stačí se na ni kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem. Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

.