Zavřít reklamu

V tomto článku se zaměříme na AUTODOC, mobilní aplikaci pro Android a iOS. Ukážeme si, co vše nabízí a jak přidat platební metody pro nákup a na jaká zařízení můžete aplikace stahovat.

AUTODOC je tržiště, kde můžete online najít profesionální autodíly. Nákupy v aplikaci vám šetří čas a peníze a najdete zde autodíly jakékoliv velikosti a typu pro osobní a nákladní automobily. AUTODOC neprodává žádné použité díly – poskytuje pouze nové autodíly za dostupné ceny. AUTODOC demonstruje své silné zaměření na zákazníky prostřednictvím kampaní na sociálních sítích, odborné podpory v jazycích zemí, ve kterých působí, a nejžádanější produktové řady. Dnešní produktové portfolio zahrnuje přibližně 4 miliony produktů od 1400 výrobců, které pokrývají 166 značek automobilů, 23 značek nákladních vozidel a 154 značek motocyklů. Internetový prodejce nabízí širokou škálu produktů, od brzdových systémů po díly karoserie, tlumiče a pružiny, výfukové systémy, interiérové ​​díly, systémy řízení a spojky, klimatizační a topné systémy, opravné sady a motorový olej.

AUTODOC Katalog

AUTODOC je jedním z největších obchodů s náhradními díly pro auta v Evropě. Ať už vlastníte auto, dodávku nebo kamion, v aplikaci najdete všechny náhradní díly, které právě potřebujete. AUTODOC nabízí více než 2 500 000 cenově dostupných náhradních dílů pro 6 000 modelů automobilů online přímo ze svého zařízení.

AUTODOC dodává díly od více než 45 světově uznávaných výrobců: Champion, Atu, Era, Stark Professional Line, Filtron, Ridex, Osram, Honeywell, Philips, Nrf, Varta, Unger, Vdo, Brembo, ZF, ATE, Bosch, FERODO, JURID, TRW, ZIMMERMANN a další.

AUTODOC Vyhledávání v aplikaci

Do vyhledávače zadejte informace o vašem vozidle –  značku, model a verzi – benzín nebo nafta. V aplikaci je k dispozici asi 6000 modelů aut různých značek.

Chcete-li co nejsnáze najít jakýkoliv díl, použijte možnost vyhledávání podle čísla produktu. Pokud máte nějaké problémy s výběrem správného náhradního dílu, kontaktujte tým podpory prostřednictvím chatu.

Aplikace AUTODOC umožňuje nákup náhradních dílů na všechny značky vozů. Patří mezi ně Audi, Alfa Romeo, Vauxhall, Dacia, BMW, Logan, Dodge, Jeep, Isuzu, Kia, Chrysler, Jaguar, Land Rover, Mitsubishi, Lexus, Mercedes-Benz, Mercury Cougar, Mazda, Nissan, Renault, Ssangyong, Peugeot, Seat, Suzuki, Subaru, Fiat, Toyota, Volkswagen, Honda, Ford, Hyundai, Porsche Cayenne, Škoda, Mini Cooper, Volvo, Iveco a od další ch výrobců z Evropy, Ameriky a Asie.

AUTODOC Platební metody

Při online nákupu náhradních dílů do auta, můžete s aplikací AUTODOC použít hned několik způsobů platby. Použít můžete platbu platební kartou, kdy si po potvrzení objednávky vyberete typ vaší karty a vyplníte údaje o kartě. Nakonec platbu potvrdíte.

Druhou možností je platba pomocí aplikace PayPal, která je rychlá, bez nutnosti vyplňovat údaje a bez poplatků navíc.

 

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.