Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Simple Tab

Mezi uživateli se poměrně velké popularitě těší rozšíření, která přidávají nejrůznější užitečné či zajímavé funkce na nově otevřené karty prohlížeče Google Chrome. Je jen na vás, jak si kartu v rámci Simple Tab upravíte. Můžete si sem přidat například zkratky k rozličným sociálním sítím, nastavit ukazatel aktuálního data a času, přidat funkci prohledávání webu a spoustu dalšího.

YCS – YouTube Comment Search

Jak název napovídá, rozšíření YCS – YouTube Comment Search vám umožní pokročilé a vylepšené prohledávání komentářů na webu YouTube. Můžete vyhledávat podle času, autora nebo obsahu, rozšíření nabízí podporu pro vyhledávání ve více jazycích. YouTube Comment Search funguje i při procházení webu v anonymním režimu a je nenáročné na paměť i výkon vašeho počítače.

TheGoodocs – Free Google Doc Templates

Pokud často pracujete v prostředí platformy Dokumenty Google, určitě oceníte rozšíření s názvem TheGoodocs – Free Google Doc Templates. Prostřednictvím tohoto rozšíření si můžete stahovat obrovské množství šablon pro Dokumenty Google, Prezentace Google a Tabulky Google. Vybrané šablony můžete také libovolně upravovat.

Google Cache Viewer

Potřebujete si prohlédnout starší verzi vybrané webové stránky? Pak k tomuto účelu můžete použít rozšíření jménem Google Cache Viewer. S pomocí tohoto nástroje si můžete prohlížet starší verze webových stránek, které byly zachycené Googlem. Stačí jen nainstalovat toto rozšíření a v případě potřeby kliknout na příslušnou ikonku v horní části okna vašeho prohlížeče.

Google Cache Viewer

Auto Highlight

Ztrácíte občas přehled o důležitých věcech, uvedených na jednotlivých webových stránkách? Pomůže vám rozšíření s názvem Auto Highlight. Toto přizpůsobitelné rozšíření se postará o automatické zvýraznění důležitých výrazů na webových stránkách včetně e-shopů, takže již nepřehlédnete žádnou podstatnou informaci. Vzhled i podrobnosti zvýraznění si můžete určit sami.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.