Zavřít reklamu

Ani tento týden neochudíme naše čtenáře o pravidelný přísun tipů na nejlepší rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit například na rozšíření pro zjednodušení četby, detekci dezinformačních webů nebo třeba zvětšování obrázků a videí na webových stránkách.

Atlas Obscura

Pokud máte rádi fotografie nepříliš známých míst, určitě vás potěší rozšíření s názvem Atlas Obscura. Toto rozšíření vám po každém otevření nové karty webového prohlížeče Google Chrome zobrazí fotografii některého z “utajených divů světa”. Rozhodně se nemusíte bát, že by se zobrazovaný obsah začal opakovat – v nabídce jsou doslova desítky tisíc různých míst.

Rozšíření Atlas Obscura stáhnete zde.

Bulk Image Downloader

Jak název napovídá, slouží rozšíření s názvem Bulk Image Downloader k hromadnému stahování fotografií a obrazových souborů z více karet za pomoci jednoho jediného kliknutí. Můžete si vybrat, zda chcete postahovat obrázky ze všech karet nebo pouze z několika, a rozšíření nabízí také funkce filtrování a řazení na základě vámi zadaných parametrů. Kromě toho nabízí Bulk Image Downloader možnost výběru složky, do které se budou obrázky stahovat.

Rozšíření Bulk Image Downloader stáhnete zde.

Noisli

Pokud si rádi při práci či studiu pouštíte nejrůznější zvuky, které vám mají pomoci s lepším soustředěním a produktivitou, zajisté budete nadšeni z rozšíření Noisli. Noisli je platforma, která uživatelům umožňuje namixovat si vlastní sestavu relaxačních zvuků z přírody i z města. Noisli je k dispozici také coby aplikace pro iPhony.

Rozšíření Noisli stáhnete zde.

Social Meter

Pokud se často pohybujete na sociálních sítích – ať už z osobních, nebo z pracovních důvodů – určitě se vám bude hodit rozšíření s názvem Social Meter. Tento užitečný nástroj vám v prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu umožní s pomocí jediného kliknutí zobrazit přehled interakcí sociálních sítí všeho druhu s jednotlivými webovými stránkami. Social Meter nabízí přehledné zobrazení údajů o “lajcích”, sdíleních, komentářích, zhlédnutích a řadě dalších prvků.

Social Meter

Rozšíření Social Meter stáhnete zde.

History Search

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nestačí standardní funkce vyhledávání v historii vašeho webového prohlížeče Google Chrome, můžete si vyzkoušet rozšíření History Search. Tento nástroj vám umožní vyhledávat články, dokumenty a webové stránky na základě klíčových slov, spravovat a řadit výsledky vašeho vyhledávání, vyhledávat a otevírat informace online tak, jako byste je otevírali ve složkách na vašem počítači, a nabízí také možnost synchronizace mezi jednotlivými zařízeními.

Rozšíření History Search stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.