Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Take a Break by Eye Care Plus

Jak název napovídá, rozšíření Take a Break pomůže ulevit vašim očím při dlouhém studiu nebo práci na vašem počítači. Na základě zadaných preferencí vás Take a Break by Eye Care Plus bude v pravidelných intervalech upozorňovat na to, že je na čase dát si pauzu od monitoru, případně vstát od počítače a trochu se protáhnout.

Take a Break by EyeCare Plus

Initab

Pokud vás živí nebo baví programování, určitě oceníte rozšíření s názvem Initab. Díky tomuto rozšíření se nová karta prohlížeče Google Chrome na vašem Macu promění v plochu, na které najdete celou řadu užitečných nástrojů pro programování, jako jsou třeba reporty z platforem GitHub, GitLab, nebo informace o aktivitě ve Stack Overflow.

MindHero

S přizpůsobení nově otevřené karty Chromu vám pomůže také další rozšíření z dnešní nabídky – MindHero. MindHero vám umožní nahradit prázdnou novou kartu Chromu plochou, na které si můžete nastavit vlastní tapetu a umístit zkratky, widgety a nástroje pro správu úkolů, soustředění, produktivitu a další. Najdete zde také denní souhrny toho, jak na vašem počítači trávíte čas.

Raindrop.io

Pokud hledáte rozšíření pro správu záložek v Chromu na vašem Macu, můžete sáhnout například po Raindrop.io. Toto rozšíření vám pomůže nejen ukládat obsah z webu a vytvářet a spravovat vaše záložky, ale také pracovat s mediálním obsahem, dokumenty ve formátu PDF a spoustou dalšího obsahu.

Scientific Calculator

Název posledního rozšíření z našeho dnešního výběru hovoří jistě zcela jasně sám za sebe. Scientific Calculator je plně funkční vědecká kalkulačka pro Google Chrome. která nabízí řadu základních i pokročilých funkcí, e rychlá, a můžete ji používat také v offline režimu.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.