Zavřít reklamu

Komerční sdělení: První květen je doslova za rohem a s ním také tradiční Svátek práce. Obchod Godeal24 se tuto příležitost  pořádně oslavit, a to úžasnou dávkou nejrůznějších slev. Nyní tedy můžete ušetřit až 62 % při nákupu Windows 10 OEM a kancelářského balíčku Microsoft Office, přičemž k tomu vám stačí zadat příslušný slevový kód v košíku a máte hotovo. Pokud byste tedy rádi aktualizovali váš operační systém, nebo si případně přišli na nejlepší balíček pro práci na počítači, nezmeškejte tuto šanci, kterou Godeal24 nabízí.

Godeal24 Svátek práce
Zdroj: Godeal24

To nejlepší z nejlepších 

Produkty za polovinu s kódem SGO50

Zvýhodněné balíčky s kódem SGO62

Skvělé 55% slevy s kódem SGO55

Celý proces nákupu je navíc nesmírně jednoduchý a na výběr máte z hned několika platebních metod. Bezplatné doručení je poté naprostou samozřejmostí. Mějte ale na paměti, že všechny výše zmiňované nabídky jsou časově i množstevně omezeny, a proto byste s nákupem rozhodně neměli otálet. Pokud stojíte o nový software, případně chcete aktualizovat ten dosavadní, rozhodně by vám tato akce neměla utéct.

Pokud byste navíc měli jakýkoliv dotaz, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu. Jednoduše stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a vzápětí se vám bude někdo věnovat.


Magazín Jablíčkář nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více