Zavřít reklamu

Máte soutěživost v krvi? Milujete vůni benzínu a vytí motorů? Potom by vás mohla zajmout hra Reckless Racing od EA Games s nápadem, skvělou hratelností a pěkně propracovanou grafikou.

Reckless Racing jsou hrou s realistickým chováním závodních vozů, kterou ovládáte z horního pohledu a všechny své soupeře i trať máte přehledně tak říkajíc „na dlani“. Můžete si užívat jízdy po prašných silnicích ale i asfaltkách, nasednout můžete do trucku a nebo závodního vozu. Ve hře jsou dvě úrovně obtížnosti odpovídající vašim řidičským schopnostem. Přizpůsobit si můžete také ovládání vozů (automatické přidávání plynu, ovládání – zatáčení nakláněním telefonu či pomocí virtuálních kláves). Celou hrou vás provází příjemná hudba a realistické zvukové efekty.

Ve hře je k dispozici pět propracovaných závodních tratí (vždy i s možností jízdy v opačném směru). Čím déle budete hrát, tím více objevíte detailů. Jedná se o skutečně nádherně propracovanou grafiku, třeba takový průjezd řekou nebo zvedající se prach od kol působí velmi uvěřitelně.

Soupeřem vám na trati budou takoví chlápci jako kamioňák Floyd, Bubba se svým Hummerem, sličná Lurlene v závoďáku, Otis a jeho turbo kára nebo voják Cletus či starouš Hank se svým vetránem.

Základní část Reckless Racing je rozdělena do tří variant. Dirty Rally jsou klasické závody s ostatními, v Hot Lap jde jen a jen o rychlost projetí kola a v Delivery módu máte za úkol v časovém limitu převážet podivné „zboží“ :) z místa na místo. Hra dále podporuje multiplayer po internetu. Můžete si tedy s kamarády online sdílet nejlepší výsledky a vzájemně se tak každým závodem zlepšovat.

Pokud hledáte „něco nového“ pro svůj iPhone, iPod nebo iPad, stáhněte si Reckless Racing z App Store právě teď. Vývojáři dočasně snížili cenu na 0,99 dolarů. Existuje i verze HD určená pro iPad, ale ta už stojí 4,99 dolarů.

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Gameska je super, uz jsem ji dohral asi pred 14ti dny (par dni po zlevneni :) ) a musim rict, ze je fakt spickova. Jedine, co zamrzi je omezeny pocet trati.. Kdyby jich bylo jeste tak 10-15, klidne bych dal i puvodnich 2,39 ecek.. :)

    Vim, ze je to srovnavani hrusek s jablky, ale kupte si NFS Hot Pursuit :) tam jsou trate jen 3, dohrat se to da za ani ne 2 hodiny :D a stoji to 4 ecka (Eura, aby me nekdo neosocoval z propagace drog :))

    Naprosto špičková grafika. Taky jsem jí hned stáhl, jakmile ji zlevněli. Sice nemám ještě dohráno, ale občas si dám závod a hlavně multiplayer je super! Já hraju na 3GS a i tak jsou detaily naprosto skvělý – odlítává štěrk, značky, voda. Na iP 4 musí být ta grafika ještě lepší…

celý text

Čtěte více.