Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft již dříve oznámil, že operační systém Windows 11 bude oficiálně uvolněn 5. října a bude dostupný ve formě bezplatné aktualizace pro všechny uživatele Windows 10. Samozřejmě pro získání očekávaného systému je ale nutné, abyste vlastnili 100% originální licenci na dosavadní Windows 10. Zakoupení originálu je ale vcelku drahé, kvůli čemuž se vyplatí sáhnout například po alternativě v podobě obchodu Godeal24, který nabízí ověřené produkty za nejlepší ceny – jednoduše si tak stačí zakoupit Windows 10 za výhodnou cenu a následně už jen zdarma přejít na Windows 11. GoDeal24.com navíc nabízí i řadu dalších licencí a antivirus.

GoDeal24.com nyní přichází s úžasnými podzimními slevami, díky kterým můžete ušetřit až 45 % na nákupu vybraných produktů od Microsoftu. Pojďme se tedy podívat, na co všechno si nyní můžete přijít.

godeal sleva podzim
Zdroj: godeal

Speciální nabídka bez kupónu

Sleva 45 % s kódem SGO45

Sleva 60 % na další produkty s kódem SGO60

Nástroje pro váš počítač

Celý proces nákupu je navíc nesmírně jednoduchý a na výběr máte z hned několika platebních metod. Samozřejmostí je pak i bezplatné doručení. Mějte ale na paměti, že všechny zmiňované produkty, které jsou nyní k dostání se slevou, jsou k dostání v omezeném množství. Nepromeškejte proto tuto unikátní šanci a pořiďte si některou ze zlevněných licencí.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, anebo byste narazili na sebemenší problém, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com. Chvíli po zaslání se vám bude někdo věnovat.

Všechny prodávané klíče jsou plně legální. Jejich nízká cena je zajištěna tím, že se původně prodávaly spolu s počítačovými sestavami. Jedná se o poměrně častou praktiku, která navíc byla schválena Soudním dvorem Evropské unie.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více