Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jestliže potřebujete upgradovat váš počítač, ale pracujete s omezeným rozpočtem, pak byste rozhodně neměli přehlédnout současnou nabídku oblíbeného prodejce Godeal24. Pokud byste totiž šli do oficiálního Microsoft Store, najdete zde Windows 10 Pro za 199,99 $ a Microsoft Office 2021 za 439,99 $, což je zcela upřímně trošku mimo rozpočet. Godeal24 naopak nabízí levný a plně originální Windows 10 Pro. Microsoft navíc zmínil, že operační systém Windows 10 dostane podporu přinejmenším do října 2025. Nemusíte se proto vůbec ničeho obávat. V současné chvíli mohou navíc uživatelé Windows 10 Pro bezplatně přejít na novější Windows 11 Pro.

Na Godeal24 najdete Windows 10 Pro již za 7,42 €. Pokud byste navíc chtěli přímo zakoupit Windows 11 Pro, ten vás vyjde jen na pouhých 10,24 €. Aktuálně je z hlediska stability a kompatibility nejlepší volbou Windows 10, který se zároveň pyšní velké uživatelské základně. Navzdory tomu novější Windows 11 je konstatně updatován a opravován, aby nabídl co možná nejlepší výkon a zabezpečení. Vybrat si tedy můžete mezi Windows 10 a Windows 11 a to podle vašich potřeb. V obou případech však můžete počítat s těmi vůbec nejlepšími cenami!

Software Holiday Sale

Originální Windows za nejlepší ceny!

Microsoft zároveň potvrdil, že již brzy skončí podpora pro Office 2013, která bude oficiálně ukončena 11. dubna 2023. Microsoft následně už neposkytne žádné další aktualizace ani bezpečnostní záplaty, kvůli čemuž se uživatelé mohou setkat s nejrůznějšími problémy. Ti, kteří tuto verzi používají, proto mohou zvážit přechod na novější produkt. V rámci Godeal24 si můžete přijít na Office 2021 za pouhých 25,61 €. Pokud navíc potřebujete aktualizovat hned několik počítačů, nebo si licenci plánují pořídit i vaši přátele, pak vám můžeme jednoznačně doporučit balíček hned 5 licencí pro Office 2021, díky čemuž vám cena za jednu licenci klesne na pouhopouhých 13,52 €!

Microsoft Office: Časově omezená nabídka

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Samozřejmě každý uživatel může mít trošku odlišné potřeby. Právě proto jsou k dispozici různé verzi operačního systému Windows 10, které mohou perfektně pokrýt vaše potřeby. Mimo oblíbeného a rozšířeného Windows 10 Pro si tak můžete přijít i na verzi Windows 10 Enterprise, Windows Server a další.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou, který prodává 100% legální digitální licence. Přijít si tak můžete na ten samý software s více než 80% slevou, ale i přesto získat oficiální produkt. Mimo populárního systému Windows či balíčku Office si můžete přijít i na praktické počítačové a mobilní nástroje, jako IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a další.

Další nástroje za nejlepší ceny

Prohlédněte si nabídku dalších nástrojů zde

V rámci Godeal24 si také můžete přijít na nejlepší antivirus roku 2022 pro PC, Mac, Android a iOS a navíc na něm ušetřit až 90 % z jeho původní ceny. Zároveň zde najdete spoustu nabídek na operační systémy Windows a kancelářské balíčky Microsoft Office pro PC a Mac. Prodávané licence jsou samozřejmě originální a plně funkční. Za bezkonkurenční ceny si tak můžete přijít na populární software!

O spolehlivosti obchodu Godeal24 se ostatně můžete přesvědčit sami prohlédnutím zákaznických recenzí na webu TrustPilot, kde se obchod dočkal ohodnocení „Excelentní a skvělý“, na čemž se shoduje 98 % recenzí. Tomu lze vděčit za skvělé produkty a perfektní ceny, stejně tak i možnost si přijít na originální produkt a s klidem na nich ušetřit i přes 90 %. Zároveň je důležité i okamžité doručení, jelikož jde o digitální licence, nemusíte na nic čekat. Ihned po zaplacení obdržíte klíč spolu s návodem prostřednictvím e-mailu. Zároveň se tak neplýtvá zdroji nutnými pro odeslání zásilky, čímž se zároveň chrání životní prostředí. Godeal24 navíc poskytuje 24/7 profesionální technickou podporu a doživotní služby své podpory. Kdykoliv se tak můžete obrátit přímo na: service@godeal24.com

.