Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nejnovější aktualizace pro Windows 10 s označením May 2021 je dostupná již déle než dva týdny a většina uživatelů ji ani nepostřehne. Nová verze se totiž automaticky aktualizuje prostřednictvím Windows Update, stejně tak, jako tomu bylo s aktualizací October 2020. Update je uvolňován v takzvaných vlnách, aby nedošlo k zahlcení serverů. Jedná se o poměrně minoritní update, který ale i přesto nabízí nové funkce.

May 2021 Update má za hlavní cíl zlepšit celkovou bezpečnost systému jako takového a zlepšit i vzdálený přístup i kvalitu. Z novinek se pak jedná o vylepšení funkce Windows Hello, která nyní podporuje i systémy s více aktivními kamerami, vylepšení programu Windows Defender Application Guard a zásad skupin pro rychlejší a snazší správu v případě uživatelů pracujících vzdáleně.

Jak získat Windows 10 May 2021 Update

Nejnovější verze Windowsu 10 je dostupná pro všechna zařízení se systémem Windows 10, tedy alespoň s verzí 2004 a novější. Pokud byste rádi tuto aktualizaci nainstalovali, stačí vám otevřít již zmiňovanou aplikace Windows Update a klepnout na možnost pro kontrolu nových aktualizací. Jestliže se vám zde možnost objeví, stačí verzi stáhnout a ta se automaticky nainstaluje (o čemž vás informuje, jelikož je nutný restart systému). Pokud ji zde nevidíte, tak už ji pravděpodobně máte.

Pokud jste ale ve světě systému Windows 10 noví a teprve byste si potřebovali zakoupit licenci, máme pro vás exkluzivní nabídku, kterou nemůžete přehlédnout. Internetový obchod Godeal24 totiž v rámci letních slev přináší úžasné ceny, díky čemuž můžete například aktualizovat váš operační systém za bezkonkurenční cenu. Godeal24 jej nabízí za 14,80 €, což je pouhá desetina původní ceny. Tuto již tak akční cenu si navíc můžete snížit, a to zadáním slevového kódu ve znění SGO45, díky kterého získáte 45% slevu a originální licenci Windows 10 Pro tedy získáte za neuvěřitelných 8,14 €. Mimo této skvělé akce Godeal24 nabízí i 60% slevy na kancelářský balíček Office 2019, což se vztahuje například na Office 2019 Pro, Office 2019 Home a na balíček Office 2019 spolu s licencí na Windows 10. Kompletní seznam zlevněných produktů s cenami po uplatnění kódu naleznete zde.

godeal24
Zdroj: godeal24

Sleva 45 % na Windows 10 s kódem: SGO45

Sleva 60 % na MS Office s kódem: SGO60

Obchod Godeal24 nabízí prvotřídní zákaznickou podporu a při placení si můžete vybrat z hned několika platebních metod, a to včetně PayPalu či platební karty. Ihned po objednání navíc licenční klíče obdržíte prostřednictvím e-mailu.

godeal výhody
Zdroj: godeal

Pokud byste ale měli nějaký dotaz, nebo byste potřebovali s něčím poradit, můžete se obrátit na již zmiňovanou nepřetržitou zákaznickou podporu. Jednoduše stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a vzápětí vám někdo odpoví.


Magazín Jablíčkář nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více