Zavřít reklamu

Velká vývojářská konference WWDC, v rámci které by měly být tradičně představeny nové verze operačních systémů Applu, se bude odehrávat od 13. do 17. června v San Francisku. Apple sice konferenci zatím oficiálně neohlásil, ale přesto můžeme brát informaci za takřka jistou. Datum i dějiště letošního WWDC totiž zná Siri a, ať už záměrně či nedopatřením, nemá problém se o své informace podělit.

Pokud se Siri zeptáte, kdy se odehrává příští konference WWDC, asistentka vám datum i místo bez váhání sdělí. Zajímavé přitom je, že ještě před několika hodinami Siri na stejný dotaz odpovídala, že konference zatím nebyla ohlášena. Odpověď tedy byla s největší pravděpodobností upravena úmyslně a jedná se o jakousi hříčku Applu, která předchází rozeslání oficiálních pozvánek.

Pokud se Apple bude držet tradičního scénáře, měli bychom se v polovině června dočkat první ukázky iOS 10 i nové verze OS X, s níž by mimo jiné mohl přijít i nový název „macOS“. Těšit se pravděpodobně můžeme i na novinky v operačním systému tvOS pro Apple TV a watchOS pro Apple Watch. Z hardwaru pak nejspíš přicházejí v úvahu jen nové MacBooky, které čekají na vylepšení v podobě osazení nejnovějšími procesory již nezvykle dlouho.

Zdroj: 9to5Mac

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více