iWant

Apple na Twitteru spustil účet zákaznické podpory @AppleSupport

iWant

Apple dnes spustil nový twitterový kanál @AppleSupport, který si klade za cíl poskytovat uživatelům praktické tipy a triky týkající se produktů a služeb firmy. Jeden z prvních příspěvků na novém kanále například popsal, jak jednoduše vytvořit seznam úkolů ve vestavěné iOS aplikaci Poznámky.

Zákaznickou podporu na Twitteru ve 140znakovém formátu poskytuje mnoho velkých společností a stejnému účelu poslouží i právě nový kanál Applu. Z oficiálního popisu je zřejmé, že tento kanál bude přímo odpovídat na dotazy ze strany uživatelů. V současné době lze Apple Support kontaktovat také přímou zprávu.

Apple v každém případě i nadále postrádá svůj oficiální twitterový kanál a na nejpopulárnější mikroblogovací sociální síti jsou k nalezení jen účty některých konkrétních služeb firmy. Svůj účet mají App Store, Apple Music, iTunes či Beats 1 a na Twitteru najdete také osobní účty většiny zástupců vedení firmy. Mezi nejpopulárnější účty patří přirozeně Twitter Tima Cooka či Phila Schillera, Eddyho Cua a Angely Ahrendtsové.