iWant

Na Slovensku vznikne první nákupní centrum s majáky iBeacon v Evropě

iWant

Vzniká nová mobilní aplikace, která zákazníkům nabídne informace, aktuální nabídky a slevy podle toho, kde se právě nacházejí. Jako první v Evropě s touto novinkou přichází slovenské nákupní centrum ONE Fashion Outlet. Aplikaci jim na míru vyvíjí česká společnost madeo interactive.

Majáky iBeacon
Majáky iBeacon

Česká digitální agentura madeo interactive a první outletové centrum na Slovensku ONE Fashion Outlet spojily síly, aby přinesly revoluci v nakupování. Ve spolupráci se společností Kontakt umístí už na jaře tohoto roku v rámci centra více než 100 majáků podporující technologii iBeacon společnosti Apple. Ty umožní zobrazit na mobilním zařízení zákazníků cílené aktuální zprávy v okamžiku a místě, kdy pro ně budou nejvíce užitečné.

Díky mobilní aplikaci podporující technologii iBeacon bude obchodní centrum moci nabídnout zákazníkům relevantnější informace a nabídky a zapojit je do dění v centru zábavnou formou. Zákazníci tak budou vždy v obraze. Díky sledování jejich preferencí se k nim dostanou jen takové zprávy, jež vzhledem k jejich nákupnímu chování skutečně očekávají.

„Jako nové nákupní centrum musíme hledat nové cesty, jak přilákat zákazníky. Sledujeme nové trendy, abychom zákazníkům nabízeli stále něco navíc. Tuto aplikaci vnímáme jako jedinečnou šanci k oslovení více zákazníků a zajištění dalšího růstu našeho centra. Pokud je mi známo, jsme první obchodní centrum na Slovensku a pravděpodobně v celé Evropě, které tuto technologii zavádí,“ sdělil pan Michal Bakoš, partner ve společnosti provozující ONE Fashion Outlet .

7_simitu_schema

„Máme radost, že můžeme zákazníkům nabídnout novou zkušenost z nakupování. iBeacon technologii vnímáme jako skvělou cestu k efektivnímu zapojení zákazníků a další možnost, jak jim nabídnout exkluzivní výhody. Očekáváme, že díky této technologii zaujmeme především mladší zákazníky, které je obecně těžší oslovit,“ dodal.

Vývoj aplikace pro slovenské centrum je plně v režii české společnosti madeo interactive.

„Jsme nadšení, že můžeme být s ONE Fashion Outlet u toho, kdy vzniká něco nového. Zvláště pokud máme příležitost zavádět technologii, která bude s největší pravděpodobností formovat budoucnost nakupování,“ říká Pavel Němeček, vedoucí sekce madeo mobile.

Majáky s technologií iBeacon ve spojení s unikátní platformou Simitu, kterou madeo interactive dlohodobě vyvíjí, je perfektním řešením pro efektivní oslovení zákazníků s precizním cílením dle zvolených preferencí a polohy v rámci nákupního centra.

„Toto je pouze začátek toho, co můžeme pomocí technologie iBeacon dosáhnout. Budoucnost cíleného doručení obsahu dle aktuální polohy uživatele je velmi zajímavá. Už nyní pracujeme s našimi zákazníky ve Švédsku na implementaci pro konference a veletrhy,“ dodal Martin Pospíšil, ředitel společnosti madeo interactive.

Zdroj: Tisková zpráva