Vyhrajte Parallels Desktop 5 na Mac

Jan Zdarsa 10. Prosinec, 2009 3

Čas od času se stane, že potřebujeme spustit Windows i na Macu. Nedávno vyšla nová verze Parallels Desktop, díky které je virtualizace Windows na Macu radost. A právě SuperApple.cz zorganizoval soutěž o Parallels Desktop 5. Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek.

Odpovězte na několik jednoduchých otázek a vyhrajte jedno z 5 balení aplikace Parallels desktop 5 for Mac.

Parallels Desktop 5 for Mac je desktopová vizualizační aplikace, díky níže je možné na počítači Mac provozovat několik operačních systémů a jejich aplikací současně. S Parallels Desktop 5 for Mac si můžete vytvořit libovolný počet virtuálních počítačů, které budou emulovat využití hardwaru samotného fyzického počítače a to jednoduše, rychle a schopně.

V programu Parallels Desktop 5 for Mac přibylo více než 20 funkcí a dalších více než 50 funkcí bylo zdokonaleno! Díky vylepšené technologii pro úsporu energie vydrží Váš MacBook déle, než tomu bylo u předchozí verze. S produktem Parallels Desktop 5 for Mac můžete spustit virtuální systém na jiném monitoru – bez zásahu Mac OS X. Program je v plné síle připraven na operační systém Mac OS X Snow Leopard. Samozřejmostí je také instalace operačního systému Microsoft Windows 7 jako virtuální stroj.

Soutěžní formulář naleznete na SuperApple.cz v článku “Soutěž o 5x Parallels Desktop 5 for Mac“.

 • Karlos

  Čau!
  Nevim, jesli ste si už všimli, ale vyšel update na Worms. Bluetooth MP pro 2-4 hráčů, 3D efekty pro 3GS a návrat replayů

 • Karlos

  Jablickar: Taky bych si rád zahrál online, on nemá každej druhej kamárád iPhone, žejo :)

 • http://jablickar.cz Jablickar

  Karlos: nevsiml jsem si, diky za info! :) skoda, ze stale chybi online multik..